AKADEMIA
NOWOCZESNEGO LIDERA


ZARZĄDZAJ ZESPOŁEM
POPRZEZ WARTOŚCI,
ZASADY I CELE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AKADEMIA NOWOCZESNEGO LIDERA

Zarządzaj zespołem poprzez wartości, zasady i cele

Projekt, z którym opanujesz najważniejsze umiejętności liderskie

Metody wzięte z życia od polskich menedżerów i przedsiębiorców

Jasny proces co wdrożyć w zespole krok po kroku, żeby zobaczyć zmiany

Aktywny udział – połączenie kursu online z ćwiczeniami i wsparciem trenera

W czym pomoże Ci ten projekt?

WYZNACZANIE WARTOŚCI I ZASAD PRACY

To fundament, bez którego nie może istnieć żaden zespół. Wspólnie opracujecie wartości oraz stworzycie kodeks zasad, które będą obowiązywać w waszej pracy.

BUDOWANIE AUTORYTETU

Poznasz metody budowania autorytetu w zespole i błędy w zachowaniu, które go obniżają. Zyskasz pewność siebie i szacunek ze strony pracowników.

KIEROWANIE ZESPOŁEM

Zaczniesz zarządzać z wykorzystaniem 4 stylów kierowania. Nauczysz się określać poziom pracownika i na tej podstawie dopasować styl.

DELEGOWANIE ZADAŃ

Będziesz delegować tak, aby zadania były wykonane bez błędów i nie wracały do Ciebie. Odzyskasz część swojego czasu na inne obowiązki.

KOMUNIKACJA Z PRACOWNIKAMI

Dowiesz się jak rozmawiać z pracownikiem i udzielać mu informacji zwrotnych, także tych negatywnych. Odróżnisz deklaracje ludzi od rzeczywistości.

TRUDNE SYTUACJE I PROBLEMY W ZESPOLE

Rozwiążesz trudne sytuacje i konflikty używając np. kodeksu zasad. Dostaniesz narzędzie do jasnego wyznaczania granic. I możesz wysłać swoje case study do omówienia.

MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW

Dowiesz się, co motywuje, a co demotywuje ludzi, z którymi pracujesz (oraz Ciebie). Zachęcisz innych do działania, wykorzystując ich wewnętrzne potrzeby zamiast kolejnych nieskutecznych podwyżek i premii.

ROZWÓJ ZESPOŁU

Zobaczysz, jak określić potencjał pracownika i rozwijać jego kompetencje. Poznasz też 9 ważnych zasad rekrutacji.

Klienci, którzy nam zaufali

CZYM JEST
Akademia Nowoczesnego Lidera?

W Akademii dostajesz:

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera na platformie

Otrzymujesz 13 modułów wideo na platformie – 8 godzin materiału. Znajdziesz w nich merytorykę, metody do zastosowania i przykłady. Możesz je oglądać, kiedy chcesz – Ty decydujesz o tempie, w jakim przerabiasz kurs.

Możesz zalogować się i korzystać na dowolnym urządzeniu.

Zeszyt ćwiczeń
z praktycznymi narzędziami

53 strony zeszytu w formacie PDF.  Zawiera zadania do wykonania w tracie kursu, które pomogą Ci lepiej zrozumieć materiał i przełożyć go na praktykę w codziennym zarządzaniu (niektóre ćwiczenia wykonasz z zespołem).

Wybrałam narzędzia, które stosuję od lat w pracy z kadrą zarządzającą i przedsiębiorcami. Dają bardzo dobre efekty.

opcja dodatkowa

Spotkania indywidualne 1:1

(prowadzą: trenerzy Future Skills)

Indywidualny coaching pomoże Ci, jeśli potrzebujesz dodatkowych wskazówek we wdrożeniu narzędzi do Twojego zespołu, chcesz rozwinąć konkretne kompetencje lub np. sytuacja w Twoim zespole jest trudna i nie wiesz do końca, co zrobić.

Omówisz dokładnie to, czego potrzebujesz i zyskasz rozwiązania dedykowane dla Ciebie.

Chcesz rozwinąć swoje kompetencje liderskie
i kierować zespołem jak prawdziwy przywódca?
DOŁĄCZ DO AKADEMII

Referencje Anl 2.0

JUSTYNA SADOWSKA

Gdy biuro zaczęło się rozwijać, a nasz zespół powiększać, miałam wrażenie, że relacje pracodawca – pracownik nie do końca były takie, jakie chciałabym, aby były. Zaczęłam zatem szukać odpowiedzi jak temu zaradzić. I trafiłam na Akademię Nowoczesnego Lidera. Jest to jeden z lepszych projektów, w których udało mi się uczestniczyć. Zebrane są tu wszystkie najbardziej doskwierające liderom dziedziny. Jest to niesamowita dawka wiedzy i jednocześnie praktyki do przeprocesowania we własnej organizacji. Kurs otworzył mi oczy na wiele aspektów, których wcześniej nie dostrzegałam. Zdecydowanie pomógł mi chociażby w delegowaniu zadań pracownikom, czy komunikowaniu zespołowi oczekiwań i granic. Dodatkowo ogromną wartością dodaną i fantastycznym uzupełnieniem szkolenia jest seria spotkań online na żywo. Dzięki temu teorię wdrażamy na żywym organizmie. Projekt jest fantastyczny. Uważam, że każdy lider – bez względu na to, czy kieruje jedną osobą czy dziesięcioma – powinien ten program przepracować. Z czystym sumieniem POLECAM!

Prezes Zarządu Biura Rachunkowego „SADKO”

AKADEMIA NOWOCZESNEGO LIDERA – DLA KOGO?

 • Kierujesz zespołem, chcesz wprowadzić zmiany i usprawnić pracę?

 • Zostałeś właśnie nowym menedżerem i nie masz doświadczenia w kierowaniu ludźmi?

 • Masz wieloletnie doświadczenie, ale masz problemy z pracownikami i nie wiesz, od czego zacząć?

 • Jesteś przedsiębiorcą i chcesz podnieść swoje umiejętności zarządzania pracownikami?

 • Przez to, że Twoja firma się rozwija i zespół jest coraz większy, dotychczasowe sposoby zarządzania przestają działać?

 • Chcesz awansować na stanowisko kierownicze, bo czujesz, że dobrze sprawdzisz się w tej roli?

Czy popełniasz ten błąd w budowaniu zespołu?

Wielu liderów jest przekonanych, że lata doświadczenia automatycznie przekładają się na wysokie kompetencje kierowania zespołem. A to nieprawda.

Możesz być Liderem od 20 lat i wciąż tracić mnóstwo czasu na rozwiązywanie problemów, które nie istniałyby wcale, gdyby Twój zespół miał solidnie zbudowane fundamenty – czyli wartości i zasady.

Jeśli Twoja firma zwraca uwagę na problem niskiego zaangażowania, wysokiej rotacji pracowników oraz słabych wyników mimo dużej ilości pracy i wiecznego „zarobienia”, to znak, że nad fundamentami zespołu należy popracować.

Jako Lider, menedżer czy przedsiębiorca bierzesz odpowiedzialność nie tylko za swoją pracę, ale również za pracę swoich ludzi. Jesteś w stanie doprowadzić swój zespół tylko do takiego poziomu, na jakim jesteś Ty. Dlatego Twoje umiejętności i kompetencje liderskie muszą być na wysokim poziomie, aby cały zespół osiągał cele i dostarczał wyniki.

U kogo sprawdza się Akademia?

Kurs Akademia Nowoczesnego Lidera jest dedykowany wszystkim menedżerom, liderom, brygadzistom, kierownikom oraz właścicielom firm, którzy chcą, aby ich zespoły były zgrane, skuteczne i realizowały zmierzone cele oraz wyniki.

Wszystkie treści zawarte w kursie oparte są o rzeczywiste sytuacje z życia liderów, które udowadniają, że stworzenie zaangażowanego teamu jest możliwe – wystarczy tylko wdrożyć w życie wskazówki, zacząć wykorzystywać podane narzędzia oraz metody i dobrze przygotować się na nadchodzące w przyszłości wyzwania.

Akademia jest dla Ciebie, jeśli chesz:

 • Mieć zespół, który realizuje zadania w terminie, na wysokim poziomie.
 • Zbudować autorytet i pozycję w zespole.
 • Ułatwić sobie pracę poznając sprawdzone zasady zarządzania ludźmi.
 • Skutecznie komunikować się z pracownikami.
 • Wyznaczyć wartości, w które uwierzą.
 • Delegować zadania tak, by zostały wykonane.
 • Zmotywować pracowników nie na chwilę, ale na długi czas.
 • Rozwijać swój zespół i powiększać go.

WIĘCEJ O KURSIE ONLINE

CO ZNAJDZIESZ W MODUŁACH
AKADEMII NOWOCZESNEGO LIDERA?

Kurs online to 13 modułów nagrań wideo – każdy to osobne zagadnienie i dopasowane do niego ćwiczenia, które wykonujesz w trakcie kursu lub pracując ze swoim zespołem. Łącznie to 8 godzin materiału.

_

Dowiedz się więcej o modułach:

Zobaczysz, jak spojrzeć na siebie jako Lidera z różnych perspektyw. Poznasz swoje cele i oczekiwania względem pracowników oraz kluczowe wartości i umiejętności niezbędne w efektywnym kierowaniu zespołem na co dzień. Dowiesz się, co jest potrzebne do rozwinięcia Twojego zespołu/Twojej firmy i kilkukrotnego wzrostu jej wyników. Zawarte w tym module obszary pozwolą Ci zastanowić się nad Twoim rozwojem i wzrostem Twoich kompetencji.

Dowiesz się, jak krok po kroku przeprowadzić proces, dzięki któremu z pojedynczych pracowników stworzysz skutecznie działający zespół. Jak zaszczepić w nich chęć grania do jednej bramki.  Poznasz zasady wyznaczania wartości zespołu, przedstawiania ich pracownikom i wdrażania ich do codziennej pracy.

Dowiesz się, jak wykorzystać expose szefa do zakomunikowania zespołowi Twoich wartości, oczekiwań i granic. Poznasz najczęściej popełniane błędy przez menedżerów na poziomie wdrażania wartości oraz przeprowadzania expose i dowiesz się, jak ich uniknąć. Stworzysz swoje własne expose i zaczniesz wykorzystywać to narzędzie w praktyce w codziennej pracy, co również wpłynie na budowane Twojego wizerunku jako Lidera.

Zobaczysz, jak krok po kroku wypracować z zespołem wspólne zasady oraz jak stworzyć kodeks honorowy dla twojego zespołu. Zrozumiesz, dlaczego ewentualna rezygnacja pracowników na tym etapie pracy nie powinna Cię niepokoić. Poznasz sposoby na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, na które powinien być przygotowany każdy Lider na etapie wdrażania zasad. Dzięki temu nie tylko Ty będziesz odpowiedzialny za ich przestrzeganie, ale również Twoi ludzie zaczną pilnować się nawzajem.

Dowiesz się, na czym polega pułapka idealnego kandydata do pracy i jak w nią nie wpaść. Oraz czy zatrudnianie pracowników o takich samych oczekiwaniach jak Ty to dobra decyzja. Odkryjesz jak wykorzystać różne style myślenia w zespole i wydobyć z nich maksymalny potencjał, który zapewni mu sukces. Dowiesz się, dlaczego Twój idealny kandydat po 3-4 miesiącach pracy okazuje się zupełnie inną osobą. Jak to się dzieje, że podczas rekrutacji pracownik twierdził, że nie ma np. problemu z dyspozycyjnością i lubi zmiany, a po „pewnym czasie” rzeczywistość okazuje się zgoła inna.

Zobaczysz, jak krok po kroku skutecznie przeprowadzić rekrutację pracownika. Dzięki praktycznym wskazówkom dowiesz się też jak skutecznie wdrożyć go w pracę w Twojej organizacji i zadbać o jego rozwój już na samym początku Waszej współpracy.

Nauczsz się określać poziom rozwoju Twoich pracowników. Dowiesz się, w jaki sposób komunikować do pracowników na różnych poziomach rozwoju oraz jakiego rodzaju wsparcia potrzebuje każdy z nich. Oprócz tego dowiesz się, jak określać kompetencje pracowników i rozpoznawać niepokojące sygnały świadczące o spadku motywacji do działania.

Dowiesz się, jakie są style kierowania zespołem i zdiagnozujesz, który z nich jest najbliższy Tobie. Nauczysz się,  jak wykorzystywać każdy z 4 stylów kierowania zespołem i jak je dopasowywać do poziomu rozwoju pracownika. Zapoznasz się z kluczowymi umiejętnościami pozwalającymi zwiększyć efektywność Twojego zespołu i dowiesz się, jak wdrożyć je w codzienne funkcjonowanie organizacji.

W tym module wejdziesz w bardzo ważny temat, jakim jest delegowanie zadań. Na pewno nie trzeba długo Cię do tego modułu przekonywać, bo pewnie przekonałeś się na własnej skórze, ile zadań można wziąć na siebie i do czego prowadzi sytuacja, kiedy Lider nie deleguje. Dowiesz się, jakie są tego skutki dla szefa i dla pracownika i jaką krzywdę robią pracownikom szefowie, którzy nie delegują.

Dowiesz się, jakie są kluczowe elementy aktywnego słuchania. Poznasz technikę „Kanapki Krytyki”, która ułatwi Ci codzienną pracę z zespołem i sprawi, że Twoje uwagi nie będą odbierane jako atak oraz „Kanapkę Dialogu”, która zagwarantuje zbudowanie zrozumiałych komunikatów.

Poznasz sposoby na poznanie wewnętrznej motywacji Twoich pracowników.  Nauczysz się podstawowych zasad rozmowy oceniającej. Dowiesz się, jak obudzić w pracowniku wewnętrzny potencjał i zwiększyć chęć do działania oraz co robić, gdy nasz pracownik znalazł się w trudnej dla niego sytuacji.

Otrzymasz narzędzia, które przydadzą Ci się w pracy nad celami i rozwijaniem siebie oraz swojego zespołu. Wykorzystasz różnorodne techniki do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności liderskich.

Proces wdrażania wartości to jedno z najtrudniejszych wyzwań, jakie wymieniają Liderzy. Aby Ci w tym pomóc, otrzymasz jasną instrukcję krok po kroku jak wybrać wartości, wprowadzić je do Twojego zespołu, stworzyć oparte na nich zasady pracy i jak zadbać, by wdrożone przez Ciebie wartości pozostały w zespole na stałe.

CO DOKŁADNIE ZAWIERA KURS?

 • 8 godzin lekcji wideo

  13 modułów szkoleniowych z omówieniem każdego zagadnienia i przykładami

 • Rozbudowany zeszyt ćwiczeń

  53 strony do równoległej pracy z kursem, zawierające praktyczne narzędzia i techniki do wykorzystania we własnym zespole

 • 4 bonusowe nagrania wideo

  dodatkowe 65 min wideo + 2 materiały pdf, zagadnienia przydatne w pracy z zespołem

 • Wersja mp 3 kursu

  do pobrania i słuchania gdziekolwiek chcesz

 • 2 bonusowe artykuły

  dotyczące motywowania pracowników – handlowców

 • Kod -15% na wykonanie badania Reiss Motivation Profile

  razem z osobistym raportem i sesją z omówieniem przez Mastera RMP

 • Nowe materiały dodawane do kursu

  narzędzia w module Narzędzia Lidera oraz inne dodatkowe nagrania wideo i materiały pdf

 • Roczny dostęp do platformy e-learningowej

  własne konto i dostęp do materiałów kiedykolwiek, na dowolnym urządzeniu

 • Certyfikat ukończenia kursu

  po wykonaniu zadania końcowego Action Plan

DODATKOWE KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Uzupełnij Akademię o spotkania z trenerem

Kiedy sprawdza się praca indywidualna?

 • Potrzebujesz dodatkowych wskazówek we wdrożeniu narzędzi do Twojego zespołu?
 • Chcesz konsultować swoje postępy na bieżąco?
 • Sytuacja w Twoim zespole jest trudna – stajesz przed dużym wyzwaniem, problemem, zmianą… i szukasz konkretnych odpowiedzi?
 • Chcesz rozwijać swoje kompetencje w zaawansowany sposób i poszerzać najbardziej potrzebne Tobie umiejętności?

Możesz umówić się na spotkania coachingowe jeden na jeden z trenerem Future Skills. Otrzymasz indywidualne wsparcie i uzupełnisz wiedzę zawartą w kursie. W trakcie spotkań porozmawiasz dokładnie o Twoim zespole i pracownikach. Określisz cele i potrzeby. Dowiesz się, jakie kroki podjąć w długofalowej perspektywie.

Jakie zalety ma praca indywidualna?

 • Dostajesz spersonalizowane rozwiązania i porady
 • Decydujesz nad czym chcesz pracować i w jakim zakresie
 • Możesz poruszyć trudne tematy, o które nie chcesz pytać na forum

Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz pracować na indywidualnych sesjach online z trenerem, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania.

tel. 531 058 864

biuro@magdalenawojtkowiak.pl

DLACZEGO MOŻESZ  MI ZAUFAĆ?

Przebyłam drogę, którą Ty być może teraz właśnie rozpoczynasz.

Nazywam się Magdalena Wojtkowiak i od 22 lat buduję skuteczne zespoły. Pracowałam nad efektywnością działań nie tylko polskich przedsiębiorstw, ale także międzynarodowych korporacji.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich firmach, jak NIVEA, Polska Grupa Drogeryjna Sp z o.o. czy PZ Cussons S.A. Znam błędy, które popełniają liderzy na całym świecie, ale znam też sposoby na uniknięcie ich. Mam świadomość, co kryje się pod hasłem „słaby menedżer”, który rządzi, a nie zarządza. Teraz wiem, że można prościej, inaczej. Nie trzeba wyważać zamkniętych drzwi. Wystarczy dzielić się zdobytą wiedzą, doświadczeniem. Być partnerem biznesowym, który rozumie, inspiruje, okazuje wsparcie. Praca z osobami na różnych stanowiskach, z wielu branż, dała mi bardzo szerokie spojrzenie na to, kim jest lider i jakie ma zadanie.

Wiem, że praca z ludźmi to nie bajka, dlatego chcę Ci dać sprawdzone już wielokrotnie narzędzia i metody, które pomogą w rozwoju Twojego biznesu.

MOJA PRACA W LICZBACH

8600

GODZIN NA SALACH SZKOLENIOWYCH

22

LATA DOŚWIADCZENIA

15200

PRZESZKOLONYCH UCZESTNIKÓW

1270

GODZIN COACHINGU

DAJĘ CI GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

Jeśli w trakcie kursu uznasz, że nie jest on dla Ciebie, wystarczy, że skontaktujesz się ze mną w ciągu 14 dni od zakupu i zwrócę Ci całą kwotę, bez zadawania zbędnych pytań.

POZNAJ OPINIE OD UCZESTNIKÓW AKADEMII

,,Rozwój kadry menedżerskiej wyższego, średniego i niższego szczebla to nieodzowny element polityki personalnej każdego przedsiębiorstwa. To właśnie wiedza i umiejętności menedżerów pozwalają firmom rozwijać się mimo niesprzyjających warunków na rynku. Jest to jednocześnie duże wyzwanie, zarówno logistyczne, czasowe, jak i finansowe. Dlatego zachwycił mnie kurs on-line Akademia Nowoczesnego Lidera. To idealne rozwiązanie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Kurs jest pełnowartościowym materiałem merytorycznym jeśli chodzi o tematykę Zarządzania zespołem. Jest zarazem praktyczny i pozwala uczestnikom elastycznie dopasować czas i miejsce pracy z materiałem i ćwiczeniami. Połączony z indywidualnymi sesjami mentorskimi daje rewelacyjny efekt. Jako HR Business Partner zdecydowanie rekomenduję kurs Magdaleny Wojtkowiak Akademia Nowoczesnego Lidera.”

“Mogę śmiało powiedzieć, że Akademia Nowoczesnego Lidera to jeden z tych kursów, który powinna przerobić KAŻDA osoba kierująca zespołem, bez względu na to, czy kieruje nim rok czy 10 lat.

Ogromna dawka merytorycznej wiedzy, poparta rzeczywistymi przykładami z różnych branż. Kurs krok po kroku przeprowadza przez proces budowania skutecznego zespołu i zarządzania nim na co dzień: od rekrutacji, przez wdrażanie, budowanie zaangażowania i wyznaczanie wartości, aż po delegowanie zadań, realizację celów i udzielanie informacji zwrotnych. To takie “Kompendium wiedzy menedżerskiej”. Naprawdę świetna robota Magda! Dzięki temu kursowi inaczej zacząłem patrzeć na siebie, jako Lidera. To były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze.”

,,Jako mikroprzedsiębiorca często zastanawiałam się czy szkolenia z zarządzania zespołem są dla mnie. Czy znajdę tam praktyczne wskazówki czy tylko teorię i techniki, które sprawdzają się w korporacjach, ale nie w małej firmie. Postanowiłam poszukać kursu on-line i odkryłam Akademię Nowoczesnego Lidera, którą mogę z pełną odpowiedzialnością polecić zarówno właścicielom małych firm, jak i menedżerom w dużych przedsiębiorstwach. Uniwersalna wiedza z dziedziny zarządzania zespołem, praktyczne rady i przykłady oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonania dają szansę na zbudowanie swojego autorytetu, poznanie stylu kierowania i wprowadzenie zasad pracy nawet w małym zespole. Dużą zaletą jest to, że warsztat został podzielony na partie tematyczne, co pozwala uważnie śledzić temat i wygodnie pracować z kursem oraz dołączonymi materiałami. Jeszcze raz gorąco polecam i zachęcam do zaangażowania się w rozwój kompetencji kierowniczych z Magdą Wojtkowiak.”

“Akademia Nowoczesnego Lidera to niezwykle merytoryczny kurs, który uświadamia, dlaczego ważne jest budowanie skutecznego zespołu. Magda w bardzo szczegółowy sposób przedstawia nową definicję liderstwa – uczy, jak kierować, a nie rządzić. Ten kurs wyposażył mnie w skuteczne narzędzia i techniki, które pozwoliły mi nie tylko zatrudniać odpowiednie osoby do mojej organizacji, ale także kierować ich pracą tak, byśmy wspólnie osiągali wyznaczone cele biznesowe.

Zapewniam, że ten kurs to same konkrety, zero owijania w bawełnę! Polecam każdemu, kto na co dzień kieruje ludźmi, deleguje zadania i wyznacza cele zespołu. Dzięki temu kursowi maksymalnie wykorzystasz potencjał, który drzemie w Twoich pracownikach!”

“Potężna dawka wiedzy merytorycznej, a przy tym podana w bardzo przystępny sposób. Przykłady z życia, sytuacje trudne dla każdego menedżera, zasady o których nie może zapomnieć żaden lider – to wszystko w jednym miejscu i do tego w takiej formie, że zawsze można do tego wrócić.

Zestaw ćwiczeń do każdego modułu mobilizuje do dokładnego przerobienia zagadnienia i daje pole do refleksji i analizy swojej sytuacji.

Dla mnie forma idealna – przerabiam we własnym tempie, wtedy kiedy mam przestrzeń dla siebie.”

“Ten kurs to absolutny „niezbędnik” każdego menedżera. Wiedza merytoryczna z dziedziny zarządzania, przeplata się z doświadczeniami trenera, case’ami, przykładami, ćwiczeniami. Wiedza ta, dla niektórych jest nowością, ale dla niektórych może być powrotem do źródła,  z którego zapomnieliśmy czerpać….

Dla mnie kurs Akademia Nowoczesnego Lidera był niezwykle  inspirujący i pozwolił zrozumieć i poukładać pewne rzeczy na nowo.”

Co zmieni się w moim zespole?

JAKIE KORZYŚCI DAJE UDZIAŁ
W AKADEMII NOWOCZESNEGO LIDERA?

Zdobywasz pełen zakres umiejętności menedżerskich, co normalnie zajmuje wiele lat (jeśli opierasz się tylko na doświadczeniu).

Masz autorytet i zaufanie ze strony pracowników.

W zespole jest lepsza współpraca i komunikacja – między innymi dzięki Kodeksowi Zasad

Potrafisz poradzić sobie z trudną sytuacją, trudnym pracownikiem, zmianą, kryzysem.

Produktywność rośnie dzięki temu, że potrafisz wyznaczać cele, delegować i monitorować zadania.

Wiesz jak motywować ludzi dlatego ich zapał nie gaśnie i są zaangażowani w to, co robią.

PIOTR DRZEWSKI

„Dzięki projektowi dowiedziałem się, jakim jestem liderem a także jak mogę skutecznie zarządzać budować zmotywowane zespoły. Poznałem obszary, nad którymi muszę popracować oraz swoje mocne strony, które wykorzystuję w codziennej pracy i życiu prywatnym. Pani Magdalena zadbała o profesjonalizm prowadzonych szkoleń, odznaczając się nie tylko ogromną wiedzą, ale i świetnym poczuciem humoru. Dodatkowo dodam, że możliwość uczestnictwa w wielu ćwiczeniach praktycznych i wykonywaniu prac domowych znacznie poprawiła moje umiejętności dotyczące użytecznego wykorzystywania przekazanej przez nią wiedzy.”

Continous Improvement Engineer , Ontex Polska

Wybierz opcję dla siebie

AKADEMIA
NOWOCZESNEGO LIDERA
KURS ONLINE

W Akademii otrzymujesz:

Kurs online

Zeszyt ćwiczeń

Certyfikat ukończenia
(zadanie końcowe do wykonania)


Kurs zawiera:

13 Modułów – 8 godzin wideo
Zeszyt ćwiczeń – 53 strony zadań i narzędzi
4 bonusowe materiały wideo + 2 pdf
2 bonusowe artykuły o motywacji handlowców
Wersja mp3 do słuchania
Kod -15% na wykonanie badania Reiss Motivation Profile (badanie Motywatorów Życiowych z omówieniem i raportem)

1 597 zł

(brutto)

KURS + COACHING INDYWIDUALNY

Otrzymujesz:

Wszystko, co w Akademii

Indywidualne sesje coachingowe

Sesja 1h – ilość spotkań do ustalenia
Prowadzą: trenerzy Future Skills
Online przez pokój webinarowy (wideo-rozmowa 1:1 z trenerem)

sesja z trenerem/coachem Future Skills

od 700 zł netto/h

1 597 zł

(brutto)

sesja z trenerem/coachem Future Skills

od 700 zł netto/h

Chcesz sprawdzić, czy Akademia zadziała u Ciebie?

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Umów się z nami na bezpłatną konsultację – zapytaj o to, co konkretnie Cię interesuje i sprawdź, czy udział w Akademii jest dla Ciebie.

Oddzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o Twoim zespole i oczekiwaniach. Na podstawie tego, co powiesz, podpowiemy, jak możesz rozwijać swoje kompetencje.

Kasia

katarzyna.kielkiewicz@futureskills.pl

tel. 531 058 864

  Imię
  Nazwisko
  Adres e-mail
  Nr telefonu
  Firma
  Stanowisko (wybierz)

  Treść wiadomości
  Napisz nam, o czym chcesz porozmawiać – nasza rozmowa przebiegnie sprawniej

  Często zadawane pytania

  W Akademii Nowoczesnego Lidera otrzymujesz Kurs online z nagraniami wideo, zeszytem ćwiczeń i dodatkowymi materiałami. Oraz udział w spotkaniach online na żywo.

  Spotkania prowadzi Magdalena Wojtkowiak, w zamkniętej grupie na facebooku.

  Oczywiście! Przy składaniu zamówienia zaznacz opcję „kupuję jako firma” i podaj numer NIP. Jeśli potrzebujesz faktury pro-forma napisz do nas na biuro@magdalenawojtkowiak.pl

  Tak, możesz rozbić płatność na 2 lub 3 raty – wybierz rodzaj płatności „zapłać na raty”. Otrzymamy Twoje zamówienie i skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

  Jak najbardziej! Akademia Nowoczesnego Lidera swoje początki miała właśnie w firmach.
  Zadzwoń do nas lub napisz na biuro@magdalenawojtkowiak.pl.

  Przygotujemy projekt dla Twojego zespołu. Możliwości jest wiele: szkolenie online, stacjonarne, seria kilku spotkań, sesje indywidualne, badanie kompetencji…

  Spotkania live na żywo odbywają się w zamkniętej grupie kursowej na facebooku.
  Dostaniesz od nas link do grupy – zaloguj się na swojego facebooka i dołącz. Pamiętaj, żeby przy dołączaniu do grupy podać swojego maila, żebyśmy wiedzieli, że to Ty.

  Puste prośby o dołączenie do grupy nie będą zaakceptowane.

  Spotkania odbywają się na facebooku ze wzglęów praktycznych. Nie udostępniamy nagrań nigdzie indziej.

  Jeśli nie korzystasz z facebooka, możesz założyć konto tylko na czas trwania projektu i dołączyć do grupy.

  Tak! Każdy uczestnik Akademii Nowoczesnego Lidera otrzymuje od nas link do grupy kursowej na facebooku. Możesz brać udział w spotkaniach na żywo przez kolejne edycje tyle razy, ile zechcesz.

  Tak. Jeśli masz więcej osób, które chcą dołączyć, napisz do nas na biuro@magdalenawojtkowiak.pl – przygotujemy dla was rabat :)

  Spotkania Mastermind będą prowadzone najpewniej przez platformę clickmeeitng – otrzymasz link do pokoju webinarowego oraz hasło. Możesz do niego przejść na swojej przeglądarce (zalecamy Google Chrome), nie jest wymagana żadna dodatkowa instalacja.

  Pamiętaj, że te spotkania polegają na dyskusji i interakcji z grupą! – przed spotkaniem sprawdź koniecznie swoją kamerkę oraz mikrofon!

  Nie – Jeśli masz już dostęp do kursu Akademia Nowoczesnego Lidera lub brałaś/eś udział w poprzedniej edycji projektu, możesz dokupić sam udział w grupie Mastermind.

  Sesje indywidualne prowadzą doświadczeni trenerzy Future Skills. Nasz zespół zaproponuje eksperta w zależności od Twoich potrzeb i preferowanych terminów spotkań.

  Liczba spotkań zależy od Ciebie. Przeprowadzimy wstępną konsultację i ustalimy ile sesji potrzebujesz.

  Zwykle zalecamy minimum 4 sesje w procesie coachingowym.