VLOG

Zapraszam Cię na mój kanał youtube

Zapraszam na mój kanał, gdzie co jakiś czas udostępniam nowe wideo w tematyce menedżerskiej, rozwoju osobistego czy motywacji. Możesz zasubskrybować, aby dostawać powiadomienie o najnowszych materiałach.

Jeśli szukasz odpowiedzi na konkretne pytanie lub masz sytuację, którą chcesz, żebym omówiła (oczywiście nie mówiąc, że to Ty), napisz do mnie na biuro@magdalenawojtkowiak.pl Chętnie nagram wideo, którego potrzebujesz.

Playlista: Świadomy Lider

Filmy dla wszystkich menedżerów, liderów, kierowników i przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności – w tematyce zarządzania zespołem, budowania swojego autorytetu, motywacji pracowników oraz radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

Playlista: Motywacja wewnętrzna – 16 Motywatorów

Motywacja wewnętrzna – jak działa? Co nas motywuje w życiu i pracy? Dlaczego tak trudno się zmotywować czy zmienić. Czym są wewnętrzne potrzeby i w jaki sposób na nas działają.

Playlista: Transmisje live

Transmisje live, które prowadzę na moim profilu na facebooku – o rozwoju osobistym, osiąganiu celów, budowaniu swojej wartości i radzeniu sobie z przeszkodami. Dołącz do kolejnego spotkania na żywo tutaj: wydarzenia

Zobacz inne wideo

Newsletter

KONTAKT

Magdalena Wojtkowiak
Business&Management Coaching

Future Skills szkolenia biznesowe

tel. 577 851 333
biuro@magdalenawojtkowiak.pl

Adres biura:
ul. Bociania 6/2-b, 51-422 Wrocław

© Copyright – Magdalena Wojtkowiak 2018-2020

X