VLOG

Zapraszam Cię na mój kanał youtube

Zapraszam na mój kanał, gdzie co jakiś czas udostępniam nowe wideo w tematyce menedżerskiej, rozwoju osobistego czy motywacji. Możesz zasubskrybować, aby dostawać powiadomienie o najnowszych materiałach.

Jeśli szukasz odpowiedzi na konkretne pytanie lub masz sytuację, którą chcesz, żebym omówiła (oczywiście nie mówiąc, że to Ty), napisz do mnie na biuro@magdalenawojtkowiak.pl Chętnie nagram wideo, którego potrzebujesz.

Playlista: Kierowanie Zespołem – Świadomy Lider

Filmy dla wszystkich menedżerów, liderów, kierowników i przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności – w tematyce zarządzania zespołem, budowania swojego autorytetu, motywacji pracowników oraz radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

Playlista: Akademia Nowoczesnego Lidera

Jak rozwijać kompetencje menedżerskie i skutecznie kierować zespołem? Zobacz serię wideo o najczęstszych problemach i wyzwaniach współczesnych Liderów oraz zobacz jakie umiejętności możesz zdobyć, pracując w projekcie Akademia Nowoczesnego Lidera.

Playlista: Motywacja wewnętrzna – 16 Motywatorów

Motywacja wewnętrzna – jak działa? Co nas motywuje w życiu i pracy? Dlaczego tak trudno się zmotywować czy zmienić. Czym są wewnętrzne potrzeby i w jaki sposób na nas działają.

Playlista: Transmisje live

Transmisje live, które prowadzę na moim profilu na facebooku – o rozwoju osobistym, osiąganiu celów, budowaniu swojej wartości i radzeniu sobie z przeszkodami. Dołącz do kolejnego spotkania na żywo tutaj: Wydarzenia

Przygody Przedsiębiorców – wywiad

Motywacja – klucz do rozwiązania problemów w Twojej firmie

Zobacz inne wideo

Ile czasu marnują pracownicy?

Dlaczego menedżerowie nie delegują?

Jak zaangażować pracowników?

Jak wyznaczyć cel?

Jak się zmotywować?

Czym są Motywatory Życiowe?