AKADEMIA
NOWOCZESNEGO LIDERA 2.0


PROJEKT ONLINE
KTÓRY KROK PO KROKU
POKAŻE CI JAK ZBUDOWAĆ
SKUTECZNY ZESPÓŁ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Z ANL ROZWINIESZ SWOJE KOMPETENCJE LIDERSKIE

Z ANL ROZWINIESZ SWOJE KOMPETENCJE LIDERSKIE

DLACZEGO
WARTO?

Wdrożysz swoje zasady i zyskasz kontrolę nad działaniami zespołu.

Podniesiesz swoją pewność siebie, dzięki której będziesz mieć większy wpływ na zespół.

Skupisz się na tym, co najważniejsze i stworzysz wizję, która poprowadzi Twój zespół.

KOLEJNA EDYCJA: JESIEŃ/ZIMA 2022

0dni0godzin(y)0minut(y)

Klienci, którzy nam zaufali

CO OSIĄGNIESZ  Z TYM PROJEKTEM?

Wyznaczysz wartości i zasady

Stworzysz fundament, bez którego nie może istnieć żaden zespół. Zintegrujesz swoich pracowników i dasz im poczucie bezpieczeństwa oraz przynależności. Stworzysz zaufany zespół, który gra do jednej bramki, wspiera się i wspólnie działa dla jak najlepszych wyników.

Zyskasz kontrolę nad zadaniami

Usprawnisz codzienną pracę zespołu. Twoi pracownicy będą działać skutecznie i terminowo, a ty pozbędziesz się nadmiaru obowiązków, które być może do tej pory brałeś na siebie. Nauczysz się delegować i egzekwować. Usprawnisz komunikację w zespole i znacznie zwiększysz jego skuteczność.

Rozwiążesz problemy

Rozwiążesz każdą trudną sytuację, która może pojawić się w Twoim zespole. Wyeliminujesz konflikty i poznasz sposoby na to jak radzić sobie z wyzwaniami i jednocześnie zachować zaufanie i dobre relacje ze współpracownikami. Poznasz metody udzielania informacji zwrotnej. Będziesz szefem, który zarządza, a nie rządzi.

Zmotywujesz pracowników

Sprawisz, że Twój zespół będzie CHCIAŁ pracować nad waszym wspólnym celem. Dowiesz się co motywuje, a co demotywuje ludzi, z którymi pracujesz, a także Ciebie! Poznasz metody, które pomogą Ci uniknąć demotywacji, stresu, błędów i niedociągnięć w zespole. Zachęcisz innych do działania wykorzystując ich wewnętrzne potrzeby zamiast kolejnych nieskutecznych podwyżek i premii.

Rozwiniesz swój zespół

Wykorzystasz potencjał Twojego zespołu. Sprawnie zrekrutujesz nowego pracownika, który uzupełni wasz team, a także dasz możliwość rozwoju tym, którzy pracują w nim od lat. Dzięki temu nie tylko rozwiniesz ich kompetencje, ale także utrzymasz ich lojalność i chęć do pracy właśnie z Tobą!

Zbudujesz autorytet

Odkryjesz własny styl kierowania, dzięki czemu staniesz się pewnym siebie, skutecznym przywódcą, który nie tylko zarządza swoim zespołem, ale też podejmuje decyzje, wyznacza jego cele i ma kontrolę nad ich realizacją. Dzięki temu zyskasz szacunek swoich pracowników i staniesz się dla nich wzorem i oparciem.

Na czym polega
Akademia Nowoczesnego Lidera 2.0?

Jest to specjalnie zaprojektowany proces, w trakcie którego przejdziesz kompleksowy, rozbudowany kurs online z uzupełnieniem oraz wsparciem trenera – Magdaleny Wojtkowiak, w trakcie spotkań na żywo w grupie zamkniętej.

Otrzymujesz dostęp do kursu online Akademia Nowoczesnego Lidera na platformie e-learinigowej – to 13 modułów szkoleniowych oraz bonusowe nagrania (8 godzin wideo), w trakcie których pracujesz z zeszytem ćwiczeń, podobnie jak na sali szkoleniowej. Jesteś prowadzony krok po kroku, dostajesz konkretne instrukcje co zrobić i jak wdrażać kolejne metody do swojego zespołu.

Przerabiasz moduły po kolei, do każdego otrzymasz przypomnienie, wskazówki na co zwrócić uwagę i jak wykonać ćwiczenia. Potem na spotkaniach live omawiane są moduły, które właśnie przerobiłeś. Pracujesz z trenerem, możesz zadawać pytania i uzupełnić swoją wiedzę.

 • Otrzymujesz pełen kurs – od razu, bez czekania!
 • Dołączasz do zamkniętej grupy kursowej na facebooku
 • Otrzymujesz powiadomienia o modułach i wskazówki
 • Przerabiasz moduły i wykonujesz ćwiczenia
 • Bierzesz udział w spotkaniach live i dyskusjach
 • DODATKOWO, JEŚLI CHCESZ:
 • Pracujesz w specjalnej grupie MASTERMIND nad własnymi celami i wdrażaniem zmian bezpośrednio w Twoim zespole
 • Bierzesz udział w WARSZTACIE - stacjonarnie, we Wrocałwiu, gdzie ćwiczysz swoje umiejętności podczas zadań i symulacji

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera
na platformie e-learningowej

 • 8 godzin lekcji wideo pełnych merytorycznej wiedzy, z omówieniem każdego zagadnienia i przykładami
 • 4 bonusowe materiały wideo + 2 pdf
 • 2 bonusowe artykuły o motywacji handlowców
 • Wersja mp3
 • Roczny dostęp do platformy e-learningowej
 • Kod rabatowy -15% na wykonanie badania Reiss Motivation Profile
 • Nowe materiały i nagrania dodawane do kursu na bieżąco

Zeszyt ćwiczeń
z praktycznymi narzędziami

53 strony zeszytu w formacie pdf

Zawiera praktyczne ćwiczenia do wykonania w trakcie oglądania wideo, dzięki czemu Twoja praca jest interaktywna. Oraz zadania do pracy ze swoim zespołem.

Jest wyposażony w narzędzia, które przynoszą efekty w polskich zespołach.

Spotkania online na żywo
w zamkniętej grupie kursowej na facebooku

Każdy moduł kursu zostanie omówiony podczas spotkań live, które stanowią uzupełnienie wiedzy i dają uczestnikom możliwość pracy na żywo, na własnych przykładach.

W trakcie spotkań możesz komentować i zadawać własne pytania np. na temat sytuacji w Twoim zespole.

W trakcie projektu nagrania spotkań dostępne są przez cały czas na grupie – możesz obejrzeć je w dowolnej chwili lub wrócić, jeśli potrzebujesz coś sobie przypomnieć.

Dodatkowo, jeśli chcesz:

Spotkania w specjalnej grupie MASTERMIND

Grupa koordynowana jest przez trenera i zapewnia aktywny udział w procesie nauki, pomaga utrzymać zaangażowanie i systematyczność, a także znacznie zwiększa szansę wdrożenia narzędzi.

W trakcie spotkań online z innymi uczestnikami (gdzie wszyscy widzą się i słyszą), pracujesz nad konkretnym celem, jaki chcesz osiągnąć w swojej pracy Lidera.

Wykorzystujesz doświadczenia i punk widzenia innych do wypracowania nowych rozwiązań.

Warsztat stacjonarny

2-dniowe szkolenie = warsztat, które pozwoli Ci przepracować zdobyte umiejętności w praktyce.

Weźmiesz udział w grupowych ćwiczeniach – wykorzystasz narzędzia i udoskonalisz je.

Warsztat wykorzystuje także licencjonowane gry symulacyjne, które wystawią Twoje umiejętności liderskie na próbę. Dostaniesz bezpośredni feedback na temat tego, co potrafisz i nad czym musisz popracować.

Warsztat odbędzie się we Wrocławiu i potrwa przez 2 dni (9:00-15:00)

Praca indywidualna z Magdaleną Wojtkowiak

Jeśli chcesz jeszcze bardziej rozwinąć swoje kompetencje lub potrzebujesz dodatkowego wsparcia we wdrożeniu narzędzi do Twojego zespołu, skontaktuj się z nami i umów się na indywidualną sesję – jedną bądź kilka.

Wsparcie indywidualne pomoże Ci np. jeśli sytuacja w Twoim zespole jest trudna i nie wiesz do końca co zrobić, zależy Ci na rozwiązaniu konkretnego problemu, chcesz zaplanować ścieżkę dalszego rozwoju.

Referencje Anl 2.0

JUSTYNA SADOWSKA

Gdy biuro zaczęło się rozwijać, a nasz zespół powiększać, miałam wrażenie, że relacje pracodawca – pracownik nie do końca były takie, jakie chciałabym, aby były. Zaczęłam zatem szukać odpowiedzi jak temu zaradzić. I trafiłam na Akademię Nowoczesnego Lidera. Jest to jeden z lepszych projektów, w których udało mi się uczestniczyć. Zebrane są tu wszystkie najbardziej doskwierające liderom dziedziny. Jest to niesamowita dawka wiedzy i jednocześnie praktyki do przeprocesowania we własnej organizacji. Kurs otworzył mi oczy na wiele aspektów, których wcześniej nie dostrzegałam. Zdecydowanie pomógł mi chociażby w delegowaniu zadań pracownikom, czy komunikowaniu zespołowi oczekiwań i granic. Dodatkowo ogromną wartością dodaną i fantastycznym uzupełnieniem szkolenia jest seria spotkań online na żywo. Dzięki temu teorię wdrażamy na żywym organizmie. Projekt jest fantastyczny. Uważam, że każdy lider – bez względu na to, czy kieruje jedną osobą czy dziesięcioma – powinien ten program przepracować. Z czystym sumieniem POLECAM!

Prezes Zarządu Biura Rachunkowego „SADKO”

Co zyskujesz jako uczestnik?

Zachowujesz elastyczność czasową
Materiał przerabiasz w wygodnym dla Ciebie tempie i momencie. Nie musisz rezygnować z planów i pozostałych obowiązków.

Otrzymujesz wsparcie i wchodzisz w interakcję
Pracujesz realnie, z pomocą Magdy Wojtkowiak. Nie zostajesz sam z całym kursem. Masz mentora, który prowadzi Cię krok po kroku, odpowiada na pytania i pomaga rozwiać wątpliwości.

Korzystasz z doświadczeń
Możesz nawiązać kontakt z innymi uczestnikami, poznać ich, porównać metody, których używacie w swoich zespołach.

Dlaczego ta forma jest skuteczna?

Dzięki rozłożeniu procesu rozwoju na mniejsze części i dłuższy czas (niż np. jeden dzień szkoleniowy) lepiej i skuteczniej przyswajasz materiał. Twoja koncentracja jest skupiona na jednym, dwóch zagadnieniach. Dlatego zapamiętujesz więcej i szybciej się uczysz.

Możesz wprowadzać zdobytą wiedzę na bieżąco i konsultować swoje kroki z trenerem. Działasz w praktyce, nie w teorii. Wykonujesz ćwiczenia efektywnie i z realnym wynikiem.

Dodatkowo nie tracisz zaangażowania i utrzymujesz swoją motywację. Widzisz jak pracują inni, dzielisz się wynikami, bierzesz udział w dyskusjach, dostajesz informacje zwrotne, kiedy ich potrzebujesz.

Chcesz rozwinąć swoje kompetencje liderskie i kierować zespołem jak prawdziwy przywódca?
Dołącz do projektu!

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW:

,,Rozwój kadry menedżerskiej wyższego, średniego i niższego szczebla to nieodzowny element polityki personalnej każdego przedsiębiorstwa. To właśnie wiedza i umiejętności menedżerów pozwalają firmom rozwijać się mimo niesprzyjających warunków na rynku. Jest to jednocześnie duże wyzwanie, zarówno logistyczne, czasowe, jak i finansowe. Dlatego zachwycił mnie kurs on-line Akademia Nowoczesnego Lidera. To idealne rozwiązanie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Kurs jest pełnowartościowym materiałem merytorycznym jeśli chodzi o tematykę Zarządzania zespołem. Jest zarazem praktyczny i pozwala uczestnikom elastycznie dopasować czas i miejsce pracy z materiałem i ćwiczeniami. Połączony z indywidualnymi sesjami mentorskimi daje rewelacyjny efekt. Jako HR Business Partner zdecydowanie rekomenduję kurs Magdaleny Wojtkowiak Akademia Nowoczesnego Lidera.”

“Mogę śmiało powiedzieć, że Akademia Nowoczesnego Lidera to jeden z tych kursów, który powinna przerobić KAŻDA osoba kierująca zespołem, bez względu na to, czy kieruje nim rok czy 10 lat.

Ogromna dawka merytorycznej wiedzy, poparta rzeczywistymi przykładami z różnych branż. Kurs krok po kroku przeprowadza przez proces budowania skutecznego zespołu i zarządzania nim na co dzień: od rekrutacji, przez wdrażanie, budowanie zaangażowania i wyznaczanie wartości, aż po delegowanie zadań, realizację celów i udzielanie informacji zwrotnych. To takie “Kompendium wiedzy menedżerskiej”. Naprawdę świetna robota Magda! Dzięki temu kursowi inaczej zacząłem patrzeć na siebie, jako Lidera. To były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze.”

,,Jako mikroprzedsiębiorca często zastanawiałam się czy szkolenia z zarządzania zespołem są dla mnie. Czy znajdę tam praktyczne wskazówki czy tylko teorię i techniki, które sprawdzają się w korporacjach, ale nie w małej firmie. Postanowiłam poszukać kursu on-line i odkryłam Akademię Nowoczesnego Lidera, którą mogę z pełną odpowiedzialnością polecić zarówno właścicielom małych firm, jak i menedżerom w dużych przedsiębiorstwach. Uniwersalna wiedza z dziedziny zarządzania zespołem, praktyczne rady i przykłady oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonania dają szansę na zbudowanie swojego autorytetu, poznanie stylu kierowania i wprowadzenie zasad pracy nawet w małym zespole. Dużą zaletą jest to, że warsztat został podzielony na partie tematyczne, co pozwala uważnie śledzić temat i wygodnie pracować z kursem oraz dołączonymi materiałami. Jeszcze raz gorąco polecam i zachęcam do zaangażowania się w rozwój kompetencji kierowniczych z Magdą Wojtkowiak.”

“Akademia Nowoczesnego Lidera to niezwykle merytoryczny kurs, który uświadamia, dlaczego ważne jest budowanie skutecznego zespołu. Magda w bardzo szczegółowy sposób przedstawia nową definicję liderstwa – uczy, jak kierować, a nie rządzić. Ten kurs wyposażył mnie w skuteczne narzędzia i techniki, które pozwoliły mi nie tylko zatrudniać odpowiednie osoby do mojej organizacji, ale także kierować ich pracą tak, byśmy wspólnie osiągali wyznaczone cele biznesowe.

Zapewniam, że ten kurs to same konkrety, zero owijania w bawełnę! Polecam każdemu, kto na co dzień kieruje ludźmi, deleguje zadania i wyznacza cele zespołu. Dzięki temu kursowi maksymalnie wykorzystasz potencjał, który drzemie w Twoich pracownikach!”

“Potężna dawka wiedzy merytorycznej, a przy tym podana w bardzo przystępny sposób. Przykłady z życia, sytuacje trudne dla każdego menedżera, zasady o których nie może zapomnieć żaden lider – to wszystko w jednym miejscu i do tego w takiej formie, że zawsze można do tego wrócić.

Zestaw ćwiczeń do każdego modułu mobilizuje do dokładnego przerobienia zagadnienia i daje pole do refleksji i analizy swojej sytuacji.

Dla mnie forma idealna – przerabiam we własnym tempie, wtedy kiedy mam przestrzeń dla siebie.”

“Ten kurs to absolutny „niezbędnik” każdego menedżera. Wiedza merytoryczna z dziedziny zarządzania, przeplata się z doświadczeniami trenera, case’ami, przykładami, ćwiczeniami. Wiedza ta, dla niektórych jest nowością, ale dla niektórych może być powrotem do źródła,  z którego zapomnieliśmy czerpać….

Dla mnie kurs Akademia Nowoczesnego Lidera był niezwykle  inspirujący i pozwolił zrozumieć i poukładać pewne rzeczy na nowo.”

Kurs online AKADEMIA NOWOCZESNEGO LIDERA

Ponad 20 lat doświadczenia w pracy z kadrą zarządzającą zebrane w kurs online! To konkretna, skondensowana wiedza oparta na narzędziach, które sprawdziły się w wielu zespołach. Każdy moduł to odrębny zakres merytoryczny, a wszystkie metody zaczerpnięte są z praktyki i zamiast suchej teorii stanowią instrukcję krok po kroku jak wdrożyć zmiany tak, by zadziałały.

Pozwala zbudować drużynę, która gra do jednej bramki, bierze odpowiedzialność za swoje działania, jest zaangażowana, zmotywowana do działania i nastawiona na realizację celów.

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE AKADEMIA NOWOCZESNEGO LIDERA?

Kurs online to 13 modułów nagrań wideo – każdy to osobne zagadnienie i dopasowane do niego ćwiczenia, które wykonujesz w trakcie kursu lub pracując ze swoim zespołem. Łącznie to 8 godzin materiału.

_

Zobacz, co znajdziesz w modułach stworzonych przez Magdę:

 • ZBUDUJ AUTORYTET LIDERA

  Pokażę Ci, jak spojrzeć na siebie jako lidera z różnych perspektyw. Poznasz swoje cele i oczekiwania względem pracowników oraz kluczowe wartości i umiejętności niezbędne w efektywnym kierowaniu zespołem na co dzień. Dowiesz się, co jest potrzebne do rozwinięcia Twojego zespołu/Twojej firmy i kilkukrotnego wzrostu jej wyników. Zawarte w tym module obszary pozwolą Ci zastanowić się nad Twoim rozwojem i wzrostem Twoich kompetencji.

 • FUNDAMENTY ZESPOŁU

  Dowiesz się, jak krok po kroku przeprowadzić proces, dzięki któremu z pojedynczych pracowników stworzysz skutecznie działający zespół. Pokażę Ci, jak zaszczepić w nich chęć grania do jednej bramki.  Zapoznam Cię z zasadami wyznaczania wartości zespołu, przedstawiania ich pracownikom pracownikom i wdrażania ich do codziennej pracy.

 • EXPOSE SZEFA

  Dowiesz się, jak wykorzystać expose szefa do zakomunikowania zespołowi Twoich wartości, oczekiwań i granic. Poznasz najczęściej popełniane błędy przez menedżerów na poziomie wdrażania wartości oraz przeprowadzania expose i dowiesz się, jak ich uniknąć. Stworzysz swoje własne expose i zaczniesz wykorzystywać to narzędzie w praktyce w codziennej pracy, co również wpłynie na budowane Twojego wizerunku jako lidera.

 • ZASADY PRACY W ZESPOLE

  Pokażę Ci, jak krok po kroku wypracować z zespołem wspólne zasady oraz jak stworzyć kodeks honorowy dla twojego zespołu. Wytłumaczę, dlaczego ewentualna rezygnacja pracowników na tym etapie pracy nie powinna Cię niepokoić. Pokażę sposoby na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, na które powinien być przygotowany każdy lider na etapie wdrażania zasad. Dzięki temu nie tylko Ty będziesz odpowiedzialny za ich przestrzeganie, ale również Twoi ludzie zaczną pilnować się nawzajem.

 • DEKLARACJE PRACOWNIKÓW A RZECZYWISTOŚĆ

  Wytłumaczę Ci, na czym polega pułapka idealnego kandydata do pracy i jak w nią nie wpaść. Dowiesz się, czy zatrudnianie pracowników o takich samych oczekiwaniach jak Ty to dobra decyzja. Wytłumaczę Ci, jak wykorzystać różne style myślenia w zespole i wydobyć z nich maksymalny potencjał, który zapewni sukces Twojemu zespołowi. Dowiesz się dlaczego Twój idealny kandydat po 3-4 miesiącach pracy okazuje się zupełnie inną osobą. Jak to się dzieje, że podczas rekrutacji pracownik twierdził, że nie ma np. problemu z dyspozycyjnością i lubi zmiany a po „pewnym czasie” rzeczywistość okazuje się zgoła inna.

 • REKRUTACJA PRACOWNIKÓW

  Pokażę Ci, jak krok po kroku skutecznie przeprowadzić rekrutację pracownika. Dzięki moim wskazówkom dowiesz się, jak skutecznie wdrożyć go w pracę w Twojej organizacji i zadbać o jego rozwój już na samym początku Waszej współpracy.

 • ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

  Nauczę Cię określać poziom rozwoju Twoich pracowników. Dowiesz się, w jaki sposób komunikować do pracowników na różnych poziomach rozwoju oraz jakiego rodzaju wsparcia potrzebuje każdy z nich. Oprócz tego dowiesz się, jak określać kompetencje pracowników i rozpoznawać niepokojące sygnały świadczące o spadku motywacji do działania.

 • STYLE KIEROWANIA ZESPOŁEM

  Dowiesz się, jakie są style kierowania zespołem i zdiagnozujesz, który z nich jest najbliższy Tobie. Nauczysz się,  jak wykorzystywać każdy z 4 stylów kierowania zespołem i jak je dopasowywać do poziomu rozwoju pracownika. Zapoznasz się z kluczowymi umiejętnościami pozwalającymi zwiększyć efektywność Twojego zespołu i dowiesz się, jak wdrożyć je w codzienne funkcjonowanie organizacji.

 • DELEGOWANIE ZADAŃ

  W tym module poruszę bardzo ważny temat, jakim jest delegowanie zadań. Jestem przekonana, że do tego modułu nie muszę Cię zachęcać, bo sam pewnie przekonałeś się na własnej skórze, ile zadań można wziąć na siebie i do czego prowadzi sytuacja, kiedy lider nie deleguje. Dowiesz się, jakie są tego skutki dla szefa i dla pracownika i jaką krzywdę robią pracownikom szefowie, którzy nie delegują.

 • UDZIELANIE INFORMACJI ZWROTNEJ

  Dowiesz się, jakie są kluczowe elementy aktywnego słuchania. Poznasz technikę „Kanapki Krytyki”, która ułatwi Ci codzienną pracę z zespołem i sprawi, że Twoje uwagi nie będą odbierane jako atak oraz „Kanapkę Dialogu”, która zagwarantuje zbudowanie zrozumiałych komunikatów.

 • MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW

  Poznasz sposoby na poznanie wewnętrznej motywacji Twoich pracowników.  Nauczysz się podstawowych zasad rozmowy oceniającej. Dowiesz się, jak obudzić w pracowniku wewnętrzny potencjał i zwiększyć chęć do działania oraz co robić, gdy nasz pracownik znalazł się w trudnej dla niego sytuacji.

 • NARZĘDZIA LIDERA

  Pokażę Ci narzędzia, których używam jako Lider do pracy nad moimi celami i rozwijaniem siebie oraz swojego zespołu. Wykorzystasz różnorodne techniki do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności liderskich.

ZESZYT ĆWICZEŃ

W gotowym zeszycie ćwiczeń znajdziesz zadania, które nie tylko pomogą Ci lepiej zrozumieć materiał i przyswoić go w praktyce, ale także wdrożyć zmiany w Twoim zespole i jego codziennym zarządzaniu. Znajdziesz w nim narzędzia, których od lat używam w pracy z kadrą zarządzającą, na różnych stanowiskach. Są sprawdzone i rzetelnie – możesz liczyć na ich skuteczność!

Zeszyt ćwiczeń zawiera zadania do każdego z 12 modułów Akademii.
W kursie znajdziesz także dodatkowe materiały pdf z ćwiczeniami.

PIOTR DRZEWSKI

„Dzięki projektowi dowiedziałem się, jakim jestem liderem a także jak mogę skutecznie zarządzać budować zmotywowane zespoły. Poznałem obszary, nad którymi muszę popracować oraz swoje mocne strony, które wykorzystuję w codziennej pracy i życiu prywatnym. Pani Magdalena zadbała o profesjonalizm prowadzonych szkoleń, odznaczając się nie tylko ogromną wiedzą, ale i świetnym poczuciem humoru. Dodatkowo dodam, że możliwość uczestnictwa w wielu ćwiczeniach praktycznych i wykonywaniu prac domowych znacznie poprawiła moje umiejętności dotyczące użytecznego wykorzystywania przekazanej przez nią wiedzy.”

Continous Improvement Engineer , Ontex Polska

Dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Magdalena Wojtkowiak i od 23 lat buduję skuteczne zespoły. Pracowałam nad efektywnością działań nie tylko polskich przedsiębiorstw, ale także międzynarodowych korporacji. Wiem, że praca z ludźmi to nie bajka, dlatego chcę Ci dać sprawdzone narzędzia i metody, które pomogą w rozwoju Twojego biznesu.

8600

GODZIN
NA SALACH
SZKOLENIOWYCH

15200

PRZESZKOLONYCH
UCZESTNIKÓW

1270

GODZIN
COACHINGU

Przebyłam drogę, którą Ty być może teraz właśnie rozpoczynasz.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich firmach, jak NIVEA, Polska Grupa Drogeryjna Sp z o.o. czy PZ Cussons S.A. Znam błędy, które popełniają liderzy na całym świecie, ale znam też sposoby na uniknięcie ich. Mam świadomość, co kryje się pod hasłem „słaby menedżer”, który rządzi, a nie zarządza. Teraz wiem, że można prościej, inaczej. Nie trzeba wyważać zamkniętych drzwi. Wystarczy dzielić się zdobytą wiedzą, doświadczeniem. Być partnerem biznesowym, który rozumie, inspiruje, okazuje wsparcie. Praca z osobami na różnych stanowiskach, z wielu branż, dała mi bardzo szerokie spojrzenie na to, kim jest lider i jakie ma zadanie.

DLA KOGO JEST TEN PROJEKT?

Zostałeś właśnie nowym menedżerem i nie masz doświadczenia w kierowaniu zespołem?

Chcesz awansować, bo czujesz, że dobrze sprawdzisz się w tej roli?

Masz własną firmę i chcesz podnieść swoje umiejętności zarządzania pracownikami?

Twoja firma się rozwija, zespół rozrasta i dotychczasowe metody przestają działać?

Czy chesz…?

 • Mieć zespół, który idzie jak burza?
 • Zbudować autorytet i stać się prawdziwym liderem?
 • Wykorzystać swoją pozycję, by firma odniosła sukces?
 • Poznać zasady kierowania, które wykorzystasz na co dzień?
 • Skutecznie komunikować się z pracownikami?
 • Wyznaczyć wartości, w które uwierzą?
 • Delegować zadania tak, by zostały wykonane?
 • Zmotywować pracowników nie na chwilę, ale na długi czas?
 • Rozwijać swój zespół i powiększać go?

Kurs Akademia Nowoczesnego Lidera jest dedykowany wszystkim menedżerom, liderom, brygadzistom, kierownikom oraz właścicielom firm, którzy chcą, aby ich zespoły były zgrane, skuteczne i realizowały zmierzone cele oraz wyniki.

Wszystkie treści zawarte w kursie oparte są o rzeczywiste sytuacje z życia liderów, które udowadniają, że stworzenie zaangażowanego teamu jest możliwe – wystarczy tylko wdrożyć w życie wskazówki, zacząć wykorzystywać podane narzędzia oraz metody i dobrze przygotować się na nadchodzące w przyszłości wyzwania.

JAKIE KORZYŚCI DA CI UDZIAŁ W PROJEKCIE?

 • Oszczędzisz czas – zamiast godzinami czytać teorię, otrzymasz gotową instrukcję krok po kroku jak wdrożyć narzędzia i wprowadzić zmiany w Twoim zespole.
 • Zdobędziesz pełen zakres umiejętności, które ułatwią Twoją pracę i uczynią Cię lepszym od niedoświadczonych Liderów.
 • Zbudujesz autorytet i zyskasz szacunek swoich pracowników.
 • Utrzymasz zaangażowanie i motywację swoich pracowników.
 • Rozwiniesz indywidualne kompetencje liderskie i wejdziesz na wyższy poziom kariery.
 • Będziesz wsparciem dla swojego zespołu w codziennej pracy.
 • Pozbędziesz się obaw i wątpliwości dzięki pomocy trenera i spotkaniach na żywo, gdzie omówisz każdy aspekt i zadasz własne pytania.
 • Rozwiążesz problemyi trudności z życia TWOJEGO zespołu.
 • Zrealizujesz cele swojej firmy oraz własne.

DAJĘ CI GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

Daję Ci GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Jeśli w trakcie projektu uznasz, że nie jest on dla Ciebie, wystarczy, że skontaktujesz się ze mną w ciągu 14 dni od zakupu i zwrócę Ci całą kwotę, bez zadawania zbędnych pytań.

Pracuj z grupą mastermind

Wybierz opcję ze spotkaniami MASTERMIND, pracuj z grupą Liderów takich, jak TY nad wdrażaniem narzędzi w Twoim zespole

Jeśli czujesz, że praca w grupie i wsparcie innych osób to właśnie to, czego potrzebujesz by utrzymać motywację, dołącz do grupy MASTERMIND.

Jest to metoda pracy i rozwoju, która przynosi rewelacyjne efekty na całym świecie. Uczestnicy dzięki dyskusjom online na żywo wymieniają się doświadczeniami, omawiają swoje plany i postępy, czerpią inspirację i wykorzystują punkt widzenia innych do wypracowania rozwiązań.

Grupa MASTERMIND koordynowana jest przez trenera i zapewnia aktywny udział w procesie nauki, pomaga utrzymać zaangażowanie i systematyczność, a także znacznie zwiększa szansę wdrożenia narzędzi i ciągłego działania nad rozwojem zespołu.

Biorąc udział w spotkaniach i dzieląc się wynikami nie porzucisz swoich planów tak łatwo! To idealne rozwiązanie dla osób, które mają trudności z pracą samodzielną i zbyt szybkim odpuszczaniem.

Co dodatkowo da Ci praca w grupie MASTERMIND?

 • Pracujesz bezpośrednio na sytuacji Twojego zespołu.
 • Rozwiązujesz własne wyzwania i trudności.
 • Wdrażasz zmiany i dostajesz feedback w trakcie procesu.
 • Dzielisz się przemyśleniami z grupą, która Cię rozumie.
 • Poznajesz inny punkt widzenia i pomysły, które same nie przyszłyby Ci do głowy.

Weź udział  w Warsztacie stacjonarynym we Wrocławiu

15-16 września 2022

Przećwiczysz swoje umiejętności w praktyce podczas 2-dniowego szkolenia pełnego ćwiczeń, zadań i gier symulacyjnych

Warsztaty praktyczne pozwolą Ci przepracować poznane narzędzia oraz doszlifować umiejętności, których użyjesz w swojej codziennej pracy.

Sprawdzisz, co już umiesz, a co jeszcze wymaga Twojej uwagi. Dostaniesz bezpośredni feedback na temat tego, jak działasz. Wystawisz swoje kompetencje na próbę w trakcie symulacji – czy poradzisz sobie z presją czasu i komunikacją w zespole?

Warsztat ma charakter intensywnego treningu, nastawionego wzmocnienie wiedzy merytorycznej, zdobycie doświadczenia i wyciągnięcie wniosków. Podczas zadań będziesz pracować na faktycznych sytuacjach menedżerów oraz rozwiążesz konkretne problemy. To szkolenie przygotuje Cię do pracy z Twoim własnym zespołem.

Co przećwiczysz w trakcie warsztatów?

 • Wykorzystanie różnych stylów kierowania w zależności od pracownika
 • Fazy budowania zespoły podczas ćwiczenia Team Balance
 • Wystąpienie przez zespołem w trakcie Expose Szefa
 • Umiejętność definiowania celów oraz jasnego komunikowania się z podwładnym w trakcie symulacji Wyspa Skarbów
 • Komunikację w zespole, delegowanie zadań (również w sytuacji zmiany i presji czasu) podczas symulacji Fabryka życzeń
 • Udzielanie informacji zwrotnej pozytywnej oraz negatywnej podczas symulacji rozmowy z pracownikiem
 • Kierowanie zespołem pod presją czasu oraz organizowanie pracy zespołu w symulacji Budowanie Wieży

Co dodatkowo daje Ci udział w warsztacie?

 • Uczysz się najskuteczniejszą metodą – przez praktykę
 • Realnie sprawdzasz swoje umiejętności w bezpiecznych warunkach
 • Trenujesz komunikację i współpracę
 • Poznajesz swoje mocne strony oraz obszary do rozwoju
 • Po warsztacie otrzymasz specjalny certyfikat.

A jeśli chcę pracować indywidualnie
z Magdą Wojtkowiak?

Wybierz opcję z osobistym wsparciem

Jeżeli czujesz, że chcesz naprawdę rozwinąć swoje kompetencje, materiały ze szkoleń nie są dla Ciebie wystarczające, albo Twój zespół staje przed dużym wyzwaniem, problemem, zmianą…

Możesz pracować z Magdą jeden na jeden podczas sesji indywidualnych!

W trakcie tych spotkań porozmawiasz dokładnie o Twoim zespole. Jaka jest sytuacja, jakie ma potrzeby, jakie cele chcecie zrealizować, jak Ty, jako Lider, masz nim zarządzać, żeby osiągnąć najlepsze efekty.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz uzupełnić swój projekt o dodatkowe sesje indywidualne.

Co dodatkowo da Ci praca indywidualna?

 • Pracujesz bezpośrednio na sytuacji Twojego zespołu.
 • Rozwiązujesz własne wyzwania i trudności.
 • Dostajesz narzędzia dopasowane indywidualnie do Ciebie.
 • Wykorzystujesz porady doświadczonego lidera do stworzenia własnego Action Planu.
 • Możesz poruszyć trudne tematy, o które nie chcesz pytać na forum.

Osobiste wsparcie

Jeśli chcesz pracować na indywidualnych sesjach online z Magdą, skontaktuj się z nami. Ustalimy ilość sesji, czas trwania oraz koszt inwestycji.

tel. 531 058 864

biuro@magdalenawojtkowiak.pl

Co o współpracy z Magdą mówią inni:

„Magdalena Wojtkowiak to osoba pełna pasji i zaangażowania. Fascynuje ją praca z ludźmi. Swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Jest profesjonalistką z dużym doświadczeniem zawodowym i olbrzymią wiedzą. Jest doskonałym mówcą i trenerem. Inspiruje do rozwoju i odkrywania swojej wewnętrznej motywacji. Jest prawdziwą wizjonerką, która realizuje najbardziej śmiałe marzenia i dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Wierzy w budowanie relacji opartych na wartościach i zaufaniu i tym kieruje się w swojej pracy i kontaktach z klientami.”

„Magda to wizjonerka i prawdziwy wulkan energii. Swoją pasją i zaangażowaniem zaraża innych. Jest niezwykle merytoryczna, profesjonalna i skuteczna w tym, co robi. Jest doskonałym strategiem, który wie jak marzenia i plany zamienić w cele i jak je zrealizować. Magda jest przykładem osoby o niezwykłej determinacji, dzięki czemu nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Posiada ogromną klasę trenerską, niesamowite doświadczenie i naturalną charyzmę, której mógłby pozazdrościć jej nie jeden lider. Serdecznie Polecam i Rekomenduję Współpracę z Magdą.”

„Bycie dobrym przywódcą nie jest cechą wrodzoną. Jest to długa droga i wytężona praca- praca własna i praca ludzi, których spotykasz, tych którzy Ci przewodzą. Magda jest jedną z osób, które przewodzą właśnie mi. Magda zapoczątkowała proces „wychowania” mnie na przywódcę wiele lat temu. Wiem, że byłam, jestem i będę w dobrych rękach.”

Jeśli chodzi o dobre szkolenia, podnoszenie swoich kompetencji i wskakiwanie na wyższy poziom – mam w głowie jedną postać, a jest nią Magda. To z pewnością inspirujący, zaangażowany oraz motywujący Trener i Coach. To, co przekazuje innym, poza fajną energią, to konkretna wiedza, poparta licznymi przykładami, wzmocniona praktycznymi ćwiczeniami, a przyswojona – daje widoczne efekty w pracy i stwierdzę nawet, że podnosi jakość życia.

Magda podchodzi do współpracy profesjonalnie. Słucha uważnie, dokładnie analizuje opisywaną sytuację. Jest osobą godną zaufania i powierzenia swoich największych trosk. Bardzo pomogła mi zrozumieć, na czym polega współpraca w zespole. Uświadomiłam sobie, jak ważne jest indywidualne podejście do pracy każdego z moich pracowników.

Dzięki coachingowi z Magdą udało nam się wspólnie wypracować i wdrożyć systemy zarządzania, które poprawiły wydajność naszych działań, pracę i komfort ludzi zatrudnionych w naszej firmie, a co najważniejsze dzięki tym wszystkim znacznie rozwinęliśmy naszą działalność i zwiększyliśmy przychody. Spotkania z Magdą pomogły nam uporządkować nasze wszystkie sprawy zarówno małe jak i te bardziej kluczowe, a także obrać właściwy kierunek dalszego rozwoju.

Harmonogram projektu

 • Spotkanie live 1

  live początkowy

  • wprowadzenie do projektu
  • jak pracować z kursem
  • jak przerabiać moduły
  • jak będą odbywać się spotkania
  • co pojawi się na grupie kursowej
  • gdzie można zadawać pytania
 • Spotkanie live 2

  moduł 1 Zbuduj autorytet lidera

  • jak zostać liderem, za którym zespół chce podążać
  • jaka jest Twoja rola, jako lidera
  • kluczowe umiejętności oraz kompetencje przywódcy
  • czego potrzebujesz do rozwinięcia zespołu

  moduł 2 Fundamenty zespołu

  • proces budowania zgranego teamu
  • jak wzmocnić zaangażowanie
  • jak sprawić by pracownicy czuli się częścią jednej drużyny
  • jak wyznaczyć wartości
  • jak przekazać wartości zespołowi i wdrażać je w pracy
 • Spotkanie live 3

  moduł 3 Expose szefa

  • do czego możesz wykorzystać narzędzie jakim jest expose szefa
  • najczęstsze błędy menedżerów przy wdrażaniu wartości
  • budowanie wizerunku lidera
  • stworzenie własnego expose

  moduł 4 Zasady pracy w zespole

  • jak wypracować zasady zespołu
  • w jakiej formie stworzyć zasady
  • dlaczego nie powinieneś martwić się rezygnacją pracownika
  • jak rozwiązywać trudne sytuacje
  • jak radzić sobie z wyzwaniami
 • Spotkanie live 4

  moduł 5 Deklaracje pracowników a rzeczywistość

  • pułapka idealnego kandydata
  • Twoje oczekiwania vs oczekiwania pracownika
  • różne style myślenia w zespole i jak wykorzystać ich potencjał
  • efekt nowego pracownika, jak zmienia się podejście do pracy po 3-4 miesiącach

  moduł 6 Rekrutacja pracowników

  • jak przeprowadzić rekrutację
  • jak wdrożyć nowego pracownika
  • jak zadbać o jego rozwój już na początku współpracy
 • Spotkanie live 5

  moduł 7 Rozwój pracowników

  • jak określać poziom rozwoju pracownika
  • jak pracować z podwładnymi na różnych poziomach rozwoju zawodowego
  • jak udzielać wsparcia
  • kompetencje pracowników
  • najczęstsze sygnały spadku motywacji

  moduł 8 Style kierowania zespołem

  • jakie są style kierowania
  • który styl jest Ci najbliższy
  • jak wykorzystać różne style do różnych pracowników
  • jak wdrożyć metody do codziennej pracy i zwiększyć efektywność zespołu
 • Spotkanie live 6

  moduł 9 Delegowanie zadań

  • dlaczego nie można brać wszystkiego na siebie
  • skutki braku delegowania
  • jak wyznaczać zadania
  • które zadania oddelegować
  • w jaki sposób przekazywać zadania

  moduł 10 Udzielanie informacji zwrotnej

  • kluczowe elementy aktywnego słuchania
  • techniki udzielania informacji zwrotnej
  • jak nie atakować, a być dobrze zrozumianym
  • jak zachować dobre relacje i szacunek w relacji szef-podwładny
 • Spotkanie live 7

  moduł 11 Motywowanie pracowników

  • sposoby motywowania
  • jak wykorzystać wewnętrzną motywację pracownika
  • jak zachęcić do działania
  • jak pomóc członkowi zespołu, który jest zdemotywowany lub w trudnej sytuacji

  moduł 12 Narzędzia lidera

  • skąd lider może czerpać nowe narzędzia
  • dlaczego warto rozszerzyć pole działania
  • co ma wspólnego coaching z przywództwem
  • przydatne narzędzia

  live – podsumowanie

  • podsumowanie materiału
  • wnioski z projektu
  • sesja q&a, pytania i case study uczestników
  • dalsze kroki wykorzystania wiedzy z Akademii Nowoczesnego Lidera do pracy z zespołem

Wybierz pakiet dla siebie

Kliknij i zobacz, co dokładnie otrzymasz

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera

7 Spotkań LIVE

Kurs online Kierowanie Zespołem – Fundamenty

2 394 zł

1 297 zł

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera

7 Spotkań LIVE

5 Spotkań w grupie MASTERMIND

Kurs online Kierowanie Zespołem – Fundamenty

Kurs online 16 Motywatorów

3 894 zł

1 997 zł

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera

7 Spotkań LIVE

2-dniowy Warsztat stacjonarny

Kurs online Kierowanie Zespołem – Fundamenty

Kurs online 16 Motywatorów

4 994 zł

3 897 zł

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera

7 Spotkań LIVE

5 Spotkań w grupie MASTERMIND

2-dniowy Warsztat stacjonarny

Kurs online Kierowanie Zespołem – Fundamenty

Kurs online 16 Motywatorów

6 494 zł

5 497 zł

AKADEMIA NOWOCZESNEGO LIDERA 2.0
PAKIET LIVE

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera

Natychmiastowy dostęp do pełnego kursu online na platformie e-learningowej – wszystkie materiały dostajesz od razu!

Kurs zawiera:

 • 8 godzin materiałów wideo
 • 13 modułów pełnych merytorycznej wiedzy opartej na rzeczywistych sytuacjach z życia lidera, z  omówieniem każdego zagadnienia i przykładami
 • Zeszyt ćwiczeń ze skutecznymi narzędziami i  zadaniami do każdego modułu (53 strony)
 • 4 bonusowe materiały wideo + 2 pdf
 • 2 bonusowe artykuły o motywacji handlowców
 • Wersję mp3 do odsłuchania oraz pobrania
 • Kod rabatowy -15% na wykonanie własnego badania Reiss Motivation Profile (badanie motywatorów życiowych i driver-ów motywacyjnych wraz z raportem i omówieniem przez Mastera RMP)
 • Nowe materiały i nagrania dodawane do kursu na bieżąco

Dostęp do zamkniętej grupy kursowej na facebooku

 • Przypomnienia o nowych modułach Akademii
 • Wskazówki dotyczące przerabianego materiału
 • Możliwość zadawania pytań i case study
 • Wymiana doświadczeń z innymi liderami
 • Dyskusja i interakcja z uczestnikami projektu
 • Miejsce spotkań live

Spotkania online – na żywo, w grupie zamkniętej

 • 7 spotkań, czas trwania: godzina
 • Live rozpoczynający
 • Omówienie wszystkich modułów kursu online, uzupełnienie wiedzy
 • Dodatkowe porady, wskazówki, metody

Sesje Q&A

 • Możliwość zadawania własnych pytań
 • Omówienie case study uczestników
 • Odpowiedzi na konkretne sytuacje

Kurs online: Kierowanie Zespołem Fundamenty

Kurs będący doskonałym wstępem do Akademii Nowoczesnego Lidera. Porusza podstawy leadershipu, najważniejsze elementy tworzące efektywny zespół oraz sprawdzone techniki jak nim zarządzać.

Kurs zawiera:

 • 5 modułów szkoleniowych w formie wideo
 • 5 modułów szkoleniowych w formie nagrania live #WyzwaniaLidera
 • 20 stron zeszytu z materiałami szkoleniowymi pdf
 • 11 stron ćwiczeń pdf
 • Bonusowe nagranie Live: Home Office – jak pracować zdalnie + notatki wizualne pdf (61 min)
 • Bonusowe wideo: fragment kursu Akademia Nowoczesnego Lidera – Rozwój pracowników (12 min)
 • 5 nagrań modułów w wersji mp3 (53 min)

CO OTRZYMUJESZ W PAKIECIE

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera ━━ 997 zł

7 Spotkań LIVE ━━ 1 200 zł

Kurs online Kierowanie Zespołem – Fundamenty ━━ 197 zł

ŁĄCZNIE: 2 394 zł

2 394 zł

1 297 zł

AKADEMIA NOWOCZESNEGO LIDERA 2.0
PAKIET MASTERMID

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera

Natychmiastowy dostęp do pełnego kursu online na platformie e-learningowej – wszystkie materiały dostajesz od razu!

Kurs zawiera:

 • 8 godzin materiałów wideo
 • 13 modułów pełnych merytorycznej wiedzy opartej na rzeczywistych sytuacjach z życia lidera, z  omówieniem każdego zagadnienia i przykładami
 • Zeszyt ćwiczeń ze skutecznymi narzędziami i  zadaniami do każdego modułu (53 strony)
 • 4 bonusowe materiały wideo + 2 pdf
 • 2 bonusowe artykuły o motywacji handlowców
 • Wersję mp3 do odsłuchania oraz pobrania
 • Kod rabatowy -15% na wykonanie własnego badania Reiss Motivation Profile (badanie motywatorów życiowych i driver-ów motywacyjnych wraz z raportem i omówieniem przez Mastera RMP)
 • Nowe materiały i nagrania dodawane do kursu na bieżąco

Dostęp do zamkniętej grupy kursowej na facebooku

 • Przypomnienia o nowych modułach Akademii
 • Wskazówki dotyczące przerabianego materiału
 • Możliwość zadawania pytań i case study
 • Wymiana doświadczeń z innymi liderami
 • Dyskusja i interakcja z uczestnikami projektu
 • Miejsce spotkań live

Spotkania online – na żywo, w grupie zamkniętej

 • 7 spotkań, czas trwania: godzina
 • Live rozpoczynający
 • Omówienie wszystkich modułów kursu online, uzupełnienie wiedzy
 • Dodatkowe porady, wskazówki, metody

Sesje Q&A

 • Możliwość zadawania własnych pytań
 • Omówienie case study uczestników
 • Odpowiedzi na konkretne sytuacje

Grupa Mastermind

 • 5 spotkań
 • Inspiracja od Magdy, praca z grupą na żywo w pokoju webinarowym
 • Bezpośrednie omówienie sytuacji swojego zespołu i celów, które chcesz osiągnąć
 • Wymiana doświadczeń, pomysłów, metod i rozwiązań
 • Stworzenie strategii rozwoju siebie jako Lidera i dalszego rozwoju pracowników
 • Dobranie narzędzi dopasowanych do potrzeb Twojego zespołu

Kurs online: Kierowanie Zespołem Fundamenty

Kurs będący doskonałym wstępem do Akademii Nowoczesnego Lidera. Porusza podstawy leadershipu, najważniejsze elementy tworzące efektywny zespół oraz sprawdzone techniki jak nim zarządzać.

Kurs zawiera:

 • 5 modułów szkoleniowych w formie wideo
 • 5 modułów szkoleniowych w formie nagrania live #WyzwaniaLidera
 • 20 stron zeszytu z materiałami szkoleniowymi pdf
 • 11 stron ćwiczeń pdf
 • Bonusowe nagranie Live: Home Office – jak pracować zdalnie + notatki wizualne pdf (61 min)
 • Bonusowe wideo: fragment kursu Akademia Nowoczesnego Lidera – Rozwój pracowników (12 min)
 • 5 nagrań modułów w wersji mp3 (53 min)

Kurs online: 16 Motywatorów

Mini kurs zapoznający z motywatorami życiowymi wg. Reiss Motivation Profile. Pozwala dowiedzieć się czym są motywatory, co oznacza natężenie każdego z nich oraz jak wykorzystać je do utrzymania wewnętrznej motywacji.

Kurs zawiera:

 • 17 nagrań wideo z omówieniem każdego motywatora (126 min materiału)
 • 16 notatek wizualnych

CO OTRZYMUJESZ W PAKIECIE

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera ━━ 997 zł

7 Spotkań LIVE ━━ 1 200 zł

5 Spotkań w grupie MASTERMIND ━━ 1 500 zł

Kurs online Kierowanie Zespołem – Fundamenty ━━ 197 zł

Kurs online 16 Motywatorów ━━ bonus

ŁĄCZNIE: 3 894 zł

3 894 zł

1 997 zł

AKADEMIA NOWOCZESNEGO LIDERA 2.0
PAKIET WARSZTAT

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera

Natychmiastowy dostęp do pełnego kursu online na platformie e-learningowej – wszystkie materiały dostajesz od razu!

Kurs zawiera:

 • 8 godzin materiałów wideo
 • 13 modułów pełnych merytorycznej wiedzy opartej na rzeczywistych sytuacjach z życia lidera, z  omówieniem każdego zagadnienia i przykładami
 • Zeszyt ćwiczeń ze skutecznymi narzędziami i  zadaniami do każdego modułu (53 strony)
 • 4 bonusowe materiały wideo + 2 pdf
 • 2 bonusowe artykuły o motywacji handlowców
 • Wersję mp3 do odsłuchania oraz pobrania
 • Kod rabatowy -15% na wykonanie własnego badania Reiss Motivation Profile (badanie motywatorów życiowych i driver-ów motywacyjnych wraz z raportem i omówieniem przez Mastera RMP)
 • Nowe materiały i nagrania dodawane do kursu na bieżąco

Dostęp do zamkniętej grupy kursowej na facebooku

 • Przypomnienia o nowych modułach Akademii
 • Wskazówki dotyczące przerabianego materiału
 • Możliwość zadawania pytań i case study
 • Wymiana doświadczeń z innymi liderami
 • Dyskusja i interakcja z uczestnikami projektu
 • Miejsce spotkań live

Spotkania online – na żywo, w grupie zamkniętej

 • 7 spotkań, czas trwania: godzina
 • Live rozpoczynający
 • Omówienie wszystkich modułów kursu online, uzupełnienie wiedzy
 • Dodatkowe porady, wskazówki, metody

Sesje Q&A

 • Możliwość zadawania własnych pytań
 • Omówienie case study uczestników
 • Odpowiedzi na konkretne sytuacje

Warsztat stacjonarny

 • 2-dniowe szkolenie stacjonarne we Wrocławiu
 • Przećwiczenie umiejętności w praktyce
 • Zadania w grupie pozwalające wykorzystać narzędzia do pracy w zespole
 • Licencjonowane gry symulacyjne – testujące działanie pod wpływem presji i czasu
 • Bezpośredni feedback na temat zdobytych umiejętności
 • Certyfikat ukończenia warsztatu

Kurs online: Kierowanie Zespołem Fundamenty

Kurs będący doskonałym wstępem do Akademii Nowoczesnego Lidera. Porusza podstawy leadershipu, najważniejsze elementy tworzące efektywny zespół oraz sprawdzone techniki jak nim zarządzać.

Kurs zawiera:

 • 5 modułów szkoleniowych w formie wideo
 • 5 modułów szkoleniowych w formie nagrania live #WyzwaniaLidera
 • 20 stron zeszytu z materiałami szkoleniowymi pdf
 • 11 stron ćwiczeń pdf
 • Bonusowe nagranie Live: Home Office – jak pracować zdalnie + notatki wizualne pdf (61 min)
 • Bonusowe wideo: fragment kursu Akademia Nowoczesnego Lidera – Rozwój pracowników (12 min)
 • 5 nagrań modułów w wersji mp3 (53 min)

Kurs online: 16 Motywatorów

Mini kurs zapoznający z motywatorami życiowymi wg. Reiss Motivation Profile. Pozwala dowiedzieć się czym są motywatory, co oznacza natężenie każdego z nich oraz jak wykorzystać je do utrzymania wewnętrznej motywacji.

Kurs zawiera:

 • 17 nagrań wideo z omówieniem każdego motywatora (126 min materiału)
 • 16 notatek wizualnych

CO OTRZYMUJESZ W PAKIECIE

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera ━━ 997 zł

7 Spotkań LIVE ━━ 1 200 zł

2-dniowy Warsztat stacjonarny  ━━ 2 600 zł

Kurs online Kierowanie Zespołem – Fundamenty ━━ 197 zł

Kurs online 16 Motywatorów ━━ bonus

ŁĄCZNIE:  4 994 zł

4 994 zł

3 897 zł

AKADEMIA NOWOCZESNEGO LIDERA 2.0
PAKIET TOTAL (LIVE + MM + WARSZTAT)

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera

Natychmiastowy dostęp do pełnego kursu online na platformie e-learningowej – wszystkie materiały dostajesz od razu!

Kurs zawiera:

 • 8 godzin materiałów wideo
 • 13 modułów pełnych merytorycznej wiedzy opartej na rzeczywistych sytuacjach z życia lidera, z  omówieniem każdego zagadnienia i przykładami
 • Zeszyt ćwiczeń ze skutecznymi narzędziami i  zadaniami do każdego modułu (53 strony)
 • 4 bonusowe materiały wideo + 2 pdf
 • 2 bonusowe artykuły o motywacji handlowców
 • Wersję mp3 do odsłuchania oraz pobrania
 • Kod rabatowy -15% na wykonanie własnego badania Reiss Motivation Profile (badanie motywatorów życiowych i driver-ów motywacyjnych wraz z raportem i omówieniem przez Mastera RMP)
 • Nowe materiały i nagrania dodawane do kursu na bieżąco

Dostęp do zamkniętej grupy kursowej na facebooku

 • Przypomnienia o nowych modułach Akademii
 • Wskazówki dotyczące przerabianego materiału
 • Możliwość zadawania pytań i case study
 • Wymiana doświadczeń z innymi liderami
 • Dyskusja i interakcja z uczestnikami projektu
 • Miejsce spotkań live

Spotkania online – na żywo, w grupie zamkniętej

 • 7 spotkań, czas trwania: godzina
 • Live rozpoczynający
 • Omówienie wszystkich modułów kursu online, uzupełnienie wiedzy
 • Dodatkowe porady, wskazówki, metody

Sesje Q&A

 • Możliwość zadawania własnych pytań
 • Omówienie case study uczestników
 • Odpowiedzi na konkretne sytuacje

Grupa Mastermind

 • 5 spotkań
 • Inspiracja od Magdy, praca z grupą na żywo w pokoju webinarowym
 • Bezpośrednie omówienie sytuacji swojego zespołu i celów, które chcesz osiągnąć
 • Wymiana doświadczeń, pomysłów, metod i rozwiązań
 • Stworzenie strategii rozwoju siebie jako Lidera i dalszego rozwoju pracowników
 • Dobranie narzędzi dopasowanych do potrzeb Twojego zespołu

Warsztat stacjonarny

 • 2-dniowe szkolenie stacjonarne we Wrocławiu
 • Przećwiczenie umiejętności w praktyce
 • Zadania w grupie pozwalające wykorzystać narzędzia do pracy w zespole
 • Licencjonowane gry symulacyjne – testujące działanie pod wpływem presji i czasu
 • Bezpośredni feedback na temat zdobytych umiejętności
 • Certyfikat ukończenia warsztatu

Kurs online: Kierowanie Zespołem Fundamenty

Kurs będący doskonałym wstępem do Akademii Nowoczesnego Lidera. Porusza podstawy leadershipu, najważniejsze elementy tworzące efektywny zespół oraz sprawdzone techniki jak nim zarządzać.

Kurs zawiera:

 • 5 modułów szkoleniowych w formie wideo
 • 5 modułów szkoleniowych w formie nagrania live #WyzwaniaLidera
 • 20 stron zeszytu z materiałami szkoleniowymi pdf
 • 11 stron ćwiczeń pdf
 • Bonusowe nagranie Live: Home Office – jak pracować zdalnie + notatki wizualne pdf (61 min)
 • Bonusowe wideo: fragment kursu Akademia Nowoczesnego Lidera – Rozwój pracowników (12 min)
 • 5 nagrań modułów w wersji mp3 (53 min)

Kurs online: 16 Motywatorów

Mini kurs zapoznający z motywatorami życiowymi wg. Reiss Motivation Profile. Pozwala dowiedzieć się czym są motywatory, co oznacza natężenie każdego z nich oraz jak wykorzystać je do utrzymania wewnętrznej motywacji.
wartość: 37 zł 

Kurs zawiera:

 • 17 nagrań wideo z omówieniem każdego motywatora (126 min materiału)
 • 16 notatek wizualnych

CO OTRZYMUJESZ W PAKIECIE

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera ━━ 997 zł

7 Spotkań LIVE ━━ 1 200 zł

5 Spotkań w grupie MASTERMIND ━━ 1 500 zł

2-dniowy Warsztat stacjonarny ━━ 2 600 zł

Kurs online Kierowanie Zespołem – Fundamenty ━━ 197 zł

Kurs online 16 Motywatorów ━━ bonus

ŁĄCZNIE: 6 494 zł

6 494 zł

5 497 zł

Chcesz dowiedzieć się więcej?

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Chcesz zadać więcej pytań i sprawdzić, czy ten projekt jest dla Ciebie?

Umów się z nami na bezpłatną konsultację. Zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o Twoim zespole i efektach, jakie chcesz osiągnąć. Na podstawie tego, co powiesz, zaproponujemy rozwiązanie lub pomożemy wybrać pakiet Akademii.

  Imię
  Nazwisko
  Adres e-mail
  Nr telefonu
  Firma
  Stanowisko (wybierz)

  Treść wiadomości
  Napisz nam coś więcej – nasza rozmowa przebiegnie łatwiej :)
  O czym chcesz porozmawiać?

  Kasia

  katarzyna.kielkiewicz@futureskills.pl

  tel. 531 058 864

  Często zadawane pytania

  Spotkania live na żywo odbywają się w zamkniętej grupie kursowej na facebooku.
  Dostaniesz od nas link do grupy – zaloguj się na swojego facebooka i dołącz. Pamiętaj, żeby przy zapisie podać swojego maila, żebyśmy wiedzieli, że to Ty.

  Prośby o dołączenie do grupy bez danych będą odrzucane.

  Spotkania Mastermind będą prowadzone najpewniej przez platformę clickmeeitng – otrzymasz link do pokoju webinarowego oraz hasło. Możesz do niego przejść na swojej przeglądarce (zalecamy Google Chrome), nie jest wymagana żadna dodatkowa instalacja.

  Pamiętaj, że te spotkania polegają na dyskusji i interakcji z grupą! – przed spotkaniem sprawdź koniecznie swoją kamerkę oraz mikrofon!

  Tak, możesz rozbić płatność na 2 lub 3 raty – wybierz rodzaj płatności „zapłać na raty”. Otrzymamy Twoje zamówienie i skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

  Oczywiście! Przy składaniu zamówienia zaznacz opcję „kupuję jako firma” i podaj numer NIP. Jeśli potrzebujesz faktury pro-forma napisz do nas na biuro@magdalenawojtkowiak.pl

  Spotkania odbywają się na facebooku ze wzglęów praktycznych. Nie udostępniamy nagrań nigdzie indziej.

  Jeśli nie chcesz korzystać z facebooka, możesz założyć anonimowe konto na czas trwania projektu – pamiętaj tylko, aby przy zapisie do grupy podać maila, abyśmy mogli Cię rozpoznać na liście kursantów.

  Tak! Każdy uczestnik Akademii Nowoczesnego Lidera (kursu online bądź projektu ANL 2.0) otrzymuje od nas bezpłatny dostęp do grupy kursowej na facebooku. Możesz brać udział w spotkaniach na żywo przez kolejne edycje tyle razy, ile zechcesz.

  Nie – Jeśli masz już dostęp do kursu Akademia Nowoczesnego Lidera lub brałaś/eś udział w poprzedniej edycji projektu, możesz dokupić sam udział w grupie Mastermind lub warsztacie.

  Tak. Jeśli masz więcej osób, które chcą dołączyć, napisz do nas na biuro@magdalenawojtkowiak.pl – przygotujemy dla was rabat :)

  Jak najbardziej! Akademia Nowoczesnego Lidera swoje początki miała właśnie w firmach.
  Zadzwoń do nas lub napisz na biuro@magdalenawojtkowiak.pl.

  Przygotujemy projekt dla Twojego zespołu. Możliwości jest wiele: szkolenie online, stacjonarne, seria kilku spotkań, sesje indywidualne, badanie kompetencji…