AKADEMIA
NOWOCZESNEGO LIDERA 2.0


PROJEKT ONLINE
KTÓRY KROK PO KROKU
POKAŻE CI JAK ZBUDOWAĆ
SKUTECZNY ZESPÓŁ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ANL 2.0 TO GOTOWA INSTRUKCJA DO OSIĄGNIĘCIA SUKCESU

DLACZEGO
WARTO?

Otrzymujesz rzetelną, praktyczną wiedzę od trenera z 20-letnim doświadczeniem, który sam zarządzał zespołem.

To projekt przetestowany - Akademia Nowoczesnego Lidera była już przeprowadzona w wielu firmach i przyniosła znakomite efekty.

Setki menedżerów i liderów skorzystało już z tej wiedzy i wdrożyło pozytywne zmiany w swoich zespołach .

Klienci, którzy nam zaufali

CO ZROBISZ W TYM PROJEKCIE?

Zyskasz szacunek swoich pracowników i staniesz się dla nich wzorem i oparciem. Odkryjesz własny styl kierowania, dzięki czemu staniesz się pewnym siebie, skutecznym przywódcą, który nie tylko zarządza swoim zespołem, ale też podejmuje decyzje, wyznacza jego cele i ma kontrolę nad ich realizacją.

Na czym polega
Akademia Nowoczesnego Lidera 2.0?

Jest to specjalnie zaprojektowany proces, w trakcie którego przejdziesz kompleksowy, rozbudowany kurs online z uzupełnieniem oraz wsparciem trenera – Magdaleny Wojtkowiak, w trakcie spotkań na żywo w grupie zamkniętej.

Otrzymujesz dostęp do kursu online Akademia Nowoczesnego Lidera na platformie e-learinigowej – to 8 godzin wideo, w trakcie których pracuje się z zeszytem ćwiczeń, podobnie jak na sali szkoleniowej. Jesteś prowadzony krok po kroku, dostajesz konkretne instrukcje co zrobić i jak wdrażać kolejne metody do swojego zespołu.

Przerabiasz moduły po kolei, do każdego otrzymasz przypomnienie, wskazówki na co zwrócić uwagę i jak wykonać ćwiczenia. Potem na spotkaniach live omawiane są moduły, które właśnie przerobiłeś. Pracujesz z trenerem, możesz zadawać pytania i uzupełnić swoją wiedzę.

 • Otrzymujesz pełen kurs – od razu, bez czekania!
 • Dołączasz do zamkniętej grupy kursowej na facebooku
 • Otrzymujesz powiadomienia o modułach i wskazówki
 • Przerabiasz moduły i wykonujesz ćwiczenia
 • Bierzesz udział w spotkaniach live i dyskusjach

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera
na platformie e-learningowej

 • 8 godzin lekcji wideo pełnych merytorycznej wiedzy, z omówieniem każdego zagadnienia i przykładami
 • dodatkowe materiały i nagrania
 • 2 bonusowe artykuły o motywacji handlowców
 • wersja mp3
 • roczny dostęp do platformy e-learningowej
 • kod rabatowy -15% na wykonanie badania Reiss Motivation Profile

Zeszyt ćwiczeń

Zeszyt w formacie pdf, z praktycznymi ćwiczeniami i zadaniami do wykonania w trakcie przerabiania kursu oraz do pracy w swoim zespole. Wyposażony w narzędzia, które przynoszą efekty w polskich zespołach.

Zamknięta grupa kursowa na facebooku
i spotkania live

Każdy moduł kursu zostanie omówiony podczas spotkań live, które stanowią uzupełnienie wiedzy i dają uczestnikom możliwość pracy na żywo, na własnych przykładach.

Co zyskujesz jako uczestnik?

Zachowujesz czas i elastyczność – materiał przerabiasz w wygodnym dla Ciebie tempie i momencie. Nie musisz rezygnować z planów i pozostałych obowiązków.

Otrzymujesz wsparcie i wchodzisz w interakcję – pracujesz realnie, z pomocą Magdy Wojtkowiak. Nie zostajesz sam z całym kursem. Masz mentora, który prowadzi Cię krok po kroku, odpowiada na pytania i pomaga rozwiać wątpliwości.

Korzystasz z doświadczeń – możesz nawiązać kontakt z innymi uczestnikami, poznać ich, porównać metody, których używacie w swoich zespołach.

Dlaczego ta forma jest skuteczna?

Dzięki rozłożeniu procesu rozwoju na mniejsze części i dłuższy czas (niż np. jeden dzień szkoleniowy) lepiej i skuteczniej przyswajasz materiał. Twoja koncentracja jest skupiona na jednym, dwóch zagadnieniach. Dlatego zapamiętujesz więcej i szybciej się uczysz.

Możesz wprowadzać zdobytą wiedzę na bieżąco i konsultować swoje kroki z trenerem. Działasz w praktyce, nie w teorii. Wykonujesz ćwiczenia efektywnie i z realnym wynikiem.

Dodatkowo nie tracisz zaangażowania i utrzymujesz swoją motywację. Widzisz jak pracują inni, dzielisz się wynikami, bierzesz udział w dyskusjach, dostajesz informacje zwrotne, kiedy ich potrzebujesz.

Chcesz rozwinąć swoje kompetencje liderskie i zarządzać zespołem jak prawdziwy przywódca? Dołącz do projektu!

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW:

„Dzięki projektowi dowiedziałem się, jakim jestem liderem a także jak mogę skutecznie zarządzać budować zmotywowane zespoły. Poznałem obszary, nad którymi muszę popracować oraz swoje mocne strony, które wykorzystuję w codziennej pracy i życiu prywatnym. Dostrzegłem, co mnie najbardziej motywuje według driverów motywacyjnych. Pani Magdalena Wojtkowiak zadbała o profesjonalizm prowadzonych szkoleń, odznaczając się nie tylko ogromną wiedzą z zakresu coachingu, ale i świetnym poczuciem humoru. Dodatkowo dodam, że możliwość uczestnictwa w wielu ćwiczeniach praktycznych i wykonywaniu prac domowych znacznie poprawiło moje umiejętności dotyczące użytecznego wykorzystywania przekazanej przez nią wiedzy na szkoleniach.”

PIOTR DRZEWSKIContinous Improvement Engineer , Ontex Polska

,,Rozwój kadry menedżerskiej wyższego, średniego i niższego szczebla to nieodzowny element polityki personalnej każdego przedsiębiorstwa. To właśnie wiedza i umiejętności menedżerów pozwalają firmom rozwijać się mimo niesprzyjających warunków na rynku. Jest to jednocześnie duże wyzwanie, zarówno logistyczne, czasowe, jak i finansowe. Dlatego zachwycił mnie kurs on-line Akademia Nowoczesnego Lidera. To idealne rozwiązanie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Kurs jest pełnowartościowym materiałem merytorycznym jeśli chodzi o tematykę Zarządzania zespołem. Jest zarazem praktyczny i pozwala uczestnikom elastycznie dopasować czas i miejsce pracy z materiałem i ćwiczeniami. Połączony z indywidualnymi sesjami mentorskimi daje rewelacyjny efekt. Jako HR Business Partner zdecydowanie rekomenduję kurs Magdaleny Wojtkowiak Akademia Nowoczesnego Lidera.”

JOANNA SKOWRONHR Business Partner Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

,,Jako mikroprzedsiębiorca często zastanawiałam się czy szkolenia z zarządzania zespołem są dla mnie. Czy znajdę tam praktyczne wskazówki czy tylko teorię i techniki, które sprawdzają się w korporacjach, ale nie w małej firmie. Postanowiłam poszukać kursu on-line i odkryłam Akademię Nowoczesnego Lidera, którą mogę z pełną odpowiedzialnością polecić zarówno właścicielom małych firm, jak i menedżerom w dużych przedsiębiorstwach. Uniwersalna wiedza z dziedziny zarządzania zespołem, praktyczne rady i przykłady oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonania dają szansę na zbudowanie swojego autorytetu, poznanie stylu kierowania i wprowadzenie zasad pracy nawet w małym zespole. Dużą zaletą jest to, że warsztat został podzielony na partie tematyczne, co pozwala uważnie śledzić temat i wygodnie pracować z kursem oraz dołączonymi materiałami. Jeszcze raz gorąco polecam i zachęcam do zaangażowania się w rozwój kompetencji kierowniczych z Magdą Wojtkowiak.”

IWONA JAKUBCZAK – GORAJDyrektor Oddziału Szkoły Językowej SzybkiAngielski.pl

“Potężna dawka wiedzy merytorycznej, a przy tym podana w bardzo przystępny sposób. Przykłady z życia, sytuacje trudne dla każdego menedżera, zasady o których nie może zapomnieć żaden lider – to wszystko w jednym miejscu i do tego w takiej formie, że zawsze można do tego wrócić.

Zestaw ćwiczeń do każdego modułu mobilizuje do dokładnego przerobienia zagadnienia i daje pole do refleksji i analizy swojej sytuacji.

Dla mnie forma idealna – przerabiam we własnym tempie, wtedy kiedy mam przestrzeń dla siebie.”

ALEKSANDRA STAWIŃSKAKierownik Działu Sprzedaży, Wuppermann Polska Sp. z o.o

“Ten kurs to absolutny „niezbędnik” każdego menedżera. Wiedza merytoryczna z dziedziny zarządzania, przeplata się z doświadczeniami trenera, case’ami, przykładami, ćwiczeniami. Wiedza ta, dla niektórych jest nowością, ale dla niektórych może być powrotem do źródła,  z którego zapomnieliśmy czerpać….

Dla mnie kurs Akademia Nowoczesnego Lidera był niezwykle  inspirujący i pozwolił zrozumieć i poukładać pewne rzeczy na nowo.”

ANNA KŁOSOWSKA – SIEJEKKierownik Wydziału Handlowego IMGW-PIB

“Akademia Nowoczesnego Lidera to niezwykle merytoryczny kurs, który uświadamia, dlaczego ważne jest budowanie skutecznego zespołu. Magda w bardzo szczegółowy sposób przedstawia nową definicję liderstwa – uczy, jak kierować, a nie rządzić. Ten kurs wyposażył mnie w skuteczne narzędzia i techniki, które pozwoliły mi nie tylko zatrudniać odpowiednie osoby do mojej organizacji, ale także kierować ich pracą tak, byśmy wspólnie osiągali wyznaczone cele biznesowe.

Zapewniam, że ten kurs to same konkrety, zero owijania w bawełnę! Polecam każdemu, kto na co dzień kieruje ludźmi, deleguje zadania i wyznacza cele zespołu. Dzięki temu kursowi maksymalnie wykorzystasz potencjał, który drzemie w Twoich pracownikach!”

KATARZYNA HAJDASZElit Plus, Klub Konsumencki Flavon

“Mogę śmiało powiedzieć, że Akademia Nowoczesnego Lidera to jeden z tych kursów, który powinna przerobić KAŻDA osoba kierująca zespołem, bez względu na to, czy kieruje nim rok czy 10 lat.

Ogromna dawka merytorycznej wiedzy, poparta rzeczywistymi przykładami z różnych branż. Kurs krok po kroku przeprowadza przez proces budowania skutecznego zespołu i zarządzania nim na co dzień: od rekrutacji, przez wdrażanie, budowanie zaangażowania i wyznaczanie wartości, aż po delegowanie zadań, realizację celów i udzielanie informacji zwrotnych. To takie “Kompendium wiedzy menedżerskiej”. Naprawdę świetna robota Magda! Dzięki temu kursowi inaczej zacząłem patrzeć na siebie, jako Lidera. To były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze.”

DARIUSZ MIROCHACEO, właściciel HMD Global Sp. z o.o.

kurs online AKADEMIA NOWOCZESNEGO LIDERA

Ponad 20 lat doświadczenia w pracy z kadrą zarządzającą zebrane w kurs online! To konkretna, skondensowana wiedza oparta na narzędziach, które sprawdziły się w wielu zespołach. Każdy moduł to odrębny zakres merytoryczny, a wszystkie metody zaczerpnięte są z praktyki i zamiast suchej teorii stanowią instrukcję krok po kroku jak wdrożyć zmiany tak, by zadziałały.

Pozwala zbudować drużynę, która gra do jednej bramki, bierze odpowiedzialność za swoje działania, jest zaangażowana, zmotywowana do działania i nastawiona na realizację celów.

CO ZNAJDZIESZ W AKADEMII NOWOCZESNEGO LIDERA?

Kurs online to 8 godzin nagrań wideo podzielonych na moduły – każdy to osobne zagadnienie i dopasowane do niego ćwiczenia, które wykonujesz w trakcie kursu lub pracując ze swoim zespołem.

_

Zobacz, co znajdziesz w modułach stworzonych przez Magdę:

 • ZBUDUJ AUTORYTET LIDERA

  Pokażę Ci, jak spojrzeć na siebie jako lidera z różnych perspektyw. Poznasz swoje cele i oczekiwania względem pracowników oraz kluczowe wartości i umiejętności niezbędne w efektywnym kierowaniu zespołem na co dzień. Dowiesz się, co jest potrzebne do rozwinięcia Twojego zespołu/Twojej firmy i kilkukrotnego wzrostu jej wyników. Zawarte w tym module obszary pozwolą Ci zastanowić się nad Twoim rozwojem i wzrostem Twoich kompetencji.

 • FUNDAMENTY ZESPOŁU

  Dowiesz się, jak krok po kroku przeprowadzić proces, dzięki któremu z pojedynczych pracowników stworzysz skutecznie działający zespół. Pokażę Ci, jak zaszczepić w nich chęć grania do jednej bramki.  Zapoznam Cię z zasadami wyznaczania wartości zespołu, przedstawiania ich pracownikom pracownikom i wdrażania ich do codziennej pracy.

 • EXPOSE SZEFA

  Dowiesz się, jak wykorzystać expose szefa do zakomunikowania zespołowi Twoich wartości, oczekiwań i granic. Poznasz najczęściej popełniane błędy przez menedżerów na poziomie wdrażania wartości oraz przeprowadzania expose i dowiesz się, jak ich uniknąć. Stworzysz swoje własne expose i zaczniesz wykorzystywać to narzędzie w praktyce w codziennej pracy, co również wpłynie na budowane Twojego wizerunku jako lidera.

 • ZASADY PRACY W ZESPOLE

  Pokażę Ci, jak krok po kroku wypracować z zespołem wspólne zasady oraz jak stworzyć kodeks honorowy dla twojego zespołu. Wytłumaczę, dlaczego ewentualna rezygnacja pracowników na tym etapie pracy nie powinna Cię niepokoić. Pokażę sposoby na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, na które powinien być przygotowany każdy lider na etapie wdrażania zasad. Dzięki temu nie tylko Ty będziesz odpowiedzialny za ich przestrzeganie, ale również Twoi ludzie zaczną pilnować się nawzajem.

 • DEKLARACJE PRACOWNIKÓW A RZECZYWISTOŚĆ

  Wytłumaczę Ci, na czym polega pułapka idealnego kandydata do pracy i jak w nią nie wpaść. Dowiesz się, czy zatrudnianie pracowników o takich samych oczekiwaniach jak Ty to dobra decyzja. Wytłumaczę Ci, jak wykorzystać różne style myślenia w zespole i wydobyć z nich maksymalny potencjał, który zapewni sukces Twojemu zespołowi. Dowiesz się dlaczego Twój idealny kandydat po 3-4 miesiącach pracy okazuje się zupełnie inną osobą. Jak to się dzieje, że podczas rekrutacji pracownik twierdził, że nie ma np. problemu z dyspozycyjnością i lubi zmiany a po „pewnym czasie” rzeczywistość okazuje się zgoła inna.

 • REKRUTACJA PRACOWNIKÓW

  Pokażę Ci, jak krok po kroku skutecznie przeprowadzić rekrutację pracownika. Dzięki moim wskazówkom dowiesz się, jak skutecznie wdrożyć go w pracę w Twojej organizacji i zadbać o jego rozwój już na samym początku Waszej współpracy.

 • ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

  Nauczę Cię określać poziom rozwoju Twoich pracowników. Dowiesz się, w jaki sposób komunikować do pracowników na różnych poziomach rozwoju oraz jakiego rodzaju wsparcia potrzebuje każdy z nich. Oprócz tego dowiesz się, jak określać kompetencje pracowników i rozpoznawać niepokojące sygnały świadczące o spadku motywacji do działania.

 • STYLE KIEROWANIA ZESPOŁEM

  Dowiesz się, jakie są style kierowania zespołem i zdiagnozujesz, który z nich jest najbliższy Tobie. Nauczysz się,  jak wykorzystywać każdy z 4 stylów kierowania zespołem i jak je dopasowywać do poziomu rozwoju pracownika. Zapoznasz się z kluczowymi umiejętnościami pozwalającymi zwiększyć efektywność Twojego zespołu i dowiesz się, jak wdrożyć je w codzienne funkcjonowanie organizacji.

 • DELEGOWANIE ZADAŃ

  W tym module poruszę bardzo ważny temat, jakim jest delegowanie zadań. Jestem przekonana, że do tego modułu nie muszę Cię zachęcać, bo sam pewnie przekonałeś się na własnej skórze, ile zadań można wziąć na siebie i do czego prowadzi sytuacja, kiedy lider nie deleguje. Dowiesz się, jakie są tego skutki dla szefa i dla pracownika i jaką krzywdę robią pracownikom szefowie, którzy nie delegują.

 • UDZIELANIE INFORMACJI ZWROTNEJ

  Dowiesz się, jakie są kluczowe elementy aktywnego słuchania. Poznasz technikę „Kanapki Krytyki”, która ułatwi Ci codzienną pracę z zespołem i sprawi, że Twoje uwagi nie będą odbierane jako atak oraz „Kanapkę Dialogu”, która zagwarantuje zbudowanie zrozumiałych komunikatów.

 • MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW

  Poznasz sposoby na poznanie wewnętrznej motywacji Twoich pracowników.  Nauczysz się podstawowych zasad rozmowy oceniającej. Dowiesz się, jak obudzić w pracowniku wewnętrzny potencjał i zwiększyć chęć do działania oraz co robić, gdy nasz pracownik znalazł się w trudnej dla niego sytuacji.

ZESZYT ĆWICZEŃ

W gotowym zeszycie ćwiczeń znajdziesz zadania, które nie tylko pomogą Ci lepiej zrozumieć materiał i przyswoić go w praktyce, ale także wdrożyć zmiany w Twoim zespole i jego codziennym zarządzaniu. Znajdziesz w nim narzędzia, których od lat używam w pracy z kadrą zarządzającą, na różnych stanowiskach. Są sprawdzone i rzetelnie – możesz liczyć na ich skuteczność!

Zajrzyj do środka zeszytu ćwiczeń!

Dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Magdalena Wojtkowiak i od 23 lat buduję skuteczne zespoły. Pracowałam nad efektywnością działań nie tylko polskich przedsiębiorstw, ale także międzynarodowych korporacji. Wiem, że praca z ludźmi to nie bajka, dlatego chcę Ci dać sprawdzone narzędzia i metody, które pomogą w rozwoju Twojego biznesu.

5400

GODZIN
NA SALACH
SZKOLENIOWYCH

7200

PRZESZKOLONYCH
UCZESTNIKÓW

1150

GODZIN
COACHINGU

Przebyłam drogę, którą Ty być może teraz właśnie rozpoczynasz.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich firmach, jak NIVEA, Polska Grupa Drogeryjna Sp z o.o. czy PZ Cussons S.A. Znam błędy, które popełniają liderzy na całym świecie, ale znam też sposoby na uniknięcie ich. Mam świadomość, co kryje się pod hasłem „słaby menedżer”, który rządzi, a nie zarządza. Teraz wiem, że można prościej, inaczej. Nie trzeba wyważać zamkniętych drzwi. Wystarczy dzielić się zdobytą wiedzą, doświadczeniem. Być partnerem biznesowym, który rozumie, inspiruje, okazuje wsparcie. Praca z osobami na różnych stanowiskach, z wielu branż, dała mi bardzo szerokie spojrzenie na to, kim jest lider i jakie ma zadanie.

DLA KOGO JEST TEN PROJEKT?

 • Zostałeś właśnie nowym menedżerem i nie masz doświadczenia w kierowaniu zespołem?
 • Chcesz awansować, bo czujesz, że dobrze sprawdzisz się w tej roli?
 • Masz własną firmę i chcesz podnieść swoje umiejętności zarządzania pracownikami?
 • Twoja firma się rozwija, zespół rozrasta i dotychczasowe metody przestają działać?

Kurs Akademia Nowoczesnego Lidera jest dedykowany wszystkim menedżerom, liderom, brygadzistom, kierownikom oraz właścicielom małych i średnich firm, którzy chcą, aby ich zespoły były zgrane, skuteczne i realizowały zmierzone cele oraz wyniki.

Wszystkie treści zawarte w kursie oparte są o rzeczywiste sytuacje z życia liderów, które udowadniają, że stworzenie zaangażowanego teamu jest możliwe – wystarczy tylko wdrożyć w życie wskazówki, zacząć wykorzystywać podane narzędzia oraz metody i dobrze przygotować się na nadchodzące w przyszłości wyzwania.

Ten projekt jest dla Ciebie, jeśli chcesz…

 • mieć zespół, który idzie jak burza,
 • zbudować autorytet i stać się prawdziwym liderem,
 • wykorzystać swoją pozycję, by firma odniosła sukces,
 • poznać zasady kierowania, które wykorzystasz na co dzień,
 • skutecznie komunikować się z pracownikami,
 • wyznaczyć wartości, w które uwierzą,
 • delegować zadania tak, by zostały wykonane,
 • zmotywować pracowników nie na chwilę, ale na długi czas,
 • rozwijać swój zespół i powiększać go.

JAKIE KORZYŚCI DA CI UDZIAŁ W PROJEKCIE?

 • Oszczędzisz czas – otrzymasz gotową instrukcję krok po kroku jak wdrożyć narzędzia i wprowadzić zmiany w Twoim zespole.
 • Zdobędziesz pełen zakres kompetencji, jakie powinien posiadać każdy Lider w jasnym, przejrzystym procesie.
 • Zbudujesz autorytet i zyskasz szacunek swoich pracowników.
 • Utrzymasz zaangażowanie dzięki byciu częścią grupy i wymianie doświadczeń.
 • Rozwiniesz indywidualne kompetencje liderskie i wejdziesz na wyższy poziom kariery.
 • Będziesz wsparciem dla swojego zespołu w codziennej pracy.
 • Masz zapewnione pełne wsparcie trenera i udział w spotkaniach na żywo, gdzie omówisz każdy aspekt i zadasz własne pytania.
 • Rozwiążesz konkretne sytuacje z życia TWOJEGO zespołu.
 • Zrealizujesz cele swojej firmy oraz własne.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Daję Ci GWARANCJĘ SATYSFAKCJI! Jeśli w trakcie projektu uznasz, że nie jest on dla Ciebie, wystarczy że skontaktujesz się ze mną w ciągu 14 dni od zakupu i zwrócę Ci całą kwotę, bez zadawania zbędnych pytań.

A jeśli chcę pracować indywidualnie
z Magdą Wojtkowiak?

Wybierz opcję z osobistym wsparciem

Jeżeli czujesz, że chcesz naprawdę rozwinąć swoje kompetencje, materiały ze szkoleń nie są dla Ciebie wystarczające, albo Twój zespół staje przed dużym wyzwaniem, problemem, zmianą…

Możesz pracować z Magdą jeden na jeden podczas sesji indywidualnych!

W trakcie tych spotkań porozmawiasz dokładnie o Twoim zespole. Jaka jest sytuacja, jakie ma potrzeby, jakie cele chcecie zrealizować, jak Ty, jako lider, masz nim zarządzać, żeby osiągnąć najlepsze efekty.

Normalnie, taka praca z trenerem, to około 10 spotkań i ogromny koszt! Ale w tym projekcie, ponieważ już pracujesz na gotowych materiałach, masz możliwość skorzystania z 4 sesji indywidualnych, każde trwające godzinę, w cenie jednego szkolenia stacjonarnego!

Co dodatkowo da Ci praca indywidualna?

 • Pracujesz bezpośrednio na sytuacji Twojego zespołu.
 • Rozwiązujesz własne wyzwania i trudności.
 • Dostajesz narzędzia dopasowane indywidualnie do Ciebie.
 • Wykorzystujesz porady doświadczonego lidera do stworzenia własnego Action Planu.
 • Możesz poruszyć trudne tematy, o które nie chcesz pytać na forum.

Co o współpracy z Magdą mówią inni:

„Magdalena Wojtkowiak to osoba pełna pasji i zaangażowania. Fascynuje ją praca z ludźmi. Swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Jest profesjonalistką z dużym doświadczeniem zawodowym i olbrzymią wiedzą. Jest doskonałym mówcą i trenerem. Inspiruje do rozwoju i odkrywania swojej wewnętrznej motywacji. Jest prawdziwą wizjonerką, która realizuje najbardziej śmiałe marzenia i dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Wierzy w budowanie relacji opartych na wartościach i zaufaniu i tym kieruje się w swojej pracy i kontaktach z klientami.”

BOB BURGekspert sprzedaży, mówca motywacyjny, autor książek THE GO GIVER

„Magda to wizjonerka i prawdziwy wulkan energii. Swoją pasją i zaangażowaniem zaraża innych. Jest niezwykle merytoryczna, profesjonalna i skuteczna w tym, co robi. Jest doskonałym strategiem, który wie jak marzenia i plany zamienić w cele i jak je zrealizować. Magda jest przykładem osoby o niezwykłej determinacji, dzięki czemu nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Posiada ogromną klasę trenerską, niesamowite doświadczenie i naturalną charyzmę, której mógłby pozazdrościć jej nie jeden lider. Serdecznie Polecam i Rekomenduję Współpracę z Magdą.”

ŁUKASZ MILEWSKImówca, pisarz, wizjoner, organizator

„Bycie dobrym przywódcą nie jest cechą wrodzoną. Jest to długa droga i wytężona praca- praca własna i praca ludzi, których spotykasz, tych którzy Ci przewodzą. Magda jest jedną z osób, które przewodzą właśnie mi. Magda zapoczątkowała proces „wychowania” mnie na przywódcę wiele lat temu. Wiem, że byłam, jestem i będę w dobrych rękach.”

ADRIANA ABRAMOWSKADyrektor Sprzedaży Polskiej Grupy Uzdrowisk – Grupa KGHM TFI

Jeśli chodzi o dobre szkolenia, podnoszenie swoich kompetencji i wskakiwanie na wyższy poziom – mam w głowie jedną postać, a jest nią Magda. To z pewnością inspirujący, zaangażowany oraz motywujący Trener i Coach. To, co przekazuje innym, poza fajną energią, to konkretna wiedza, poparta licznymi przykładami, wzmocniona praktycznymi ćwiczeniami, a przyswojona – daje widoczne efekty w pracy i stwierdzę nawet, że podnosi jakość życia.

ADAM MACIŃSKISzef sprzedaży i koordynator projektów specjalnych Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Magda podchodzi do współpracy profesjonalnie. Słucha uważnie, dokładnie analizuje opisywaną sytuację. Jest osobą godną zaufania i powierzenia swoich największych trosk. Bardzo pomogła mi zrozumieć, na czym polega współpraca w zespole. Uświadomiłam sobie, jak ważne jest indywidualne podejście do pracy każdego z moich pracowników.

JOANNA JAROSZ-NOWAKDyrektor Departamentu Kontroli i Informacji Zarządczej Ryzyka w Santander Consumer Bank S.A.

Dzięki coachingowi z Magdą udało nam się wspólnie wypracować i wdrożyć systemy zarządzania, które poprawiły wydajność naszych działań, pracę i komfort ludzi zatrudnionych w naszej firmie, a co najważniejsze dzięki tym wszystkim znacznie rozwinęliśmy naszą działalność i zwiększyliśmy przychody. Spotkania z Magdą pomogły nam uporządkować nasze wszystkie sprawy zarówno małe jak i te bardziej kluczowe, a także obrać właściwy kierunek dalszego rozwoju.

JAKUB MIZERAWłaściciel firmy Friends Inwesteam

Harmonogram projektu

 • 14.12.2020

  live 0 – początkowy

  • wprowadzenie do projektu
  • jak pracować z kursem
  • jak przerabiać moduły
  • jak będą odbywać się spotkania
  • co pojawi się na grupie kursowej
  • gdzie można zadawać pytania
 • 17.12.2020

  live 1

  moduł 1 Zbuduj autorytet lidera

  • jak zostać liderem, za którym zespół chce podążać
  • jaka jest Twoja rola, jako lidera
  • kluczowe umiejętności oraz kompetencje przywódcy
  • czego potrzebujesz do rozwinięcia zespołu

  moduł 2 Fundamenty zespołu

  • proces budowania zgranego teamu
  • jak wzmocnić zaangażowanie
  • jak sprawić by pracownicy czuli się częścią jednej drużyny
  • jak wyznaczyć wartości
  • jak przekazać wartości zespołowi i wdrażać je w pracy
 • 22.12.2020

  live 2

  moduł 3 Expose szefa

  • do czego możesz wykorzystać narzędzie jakim jest expose szefa
  • najczęstsze błędy menedżerów przy wdrażaniu wartości
  • budowanie wizerunku lidera
  • stworzenie własnego expose

  moduł 4 Zasady pracy w zespole

  • jak wypracować zasady zespołu
  • w jakiej formie stworzyć zasady
  • dlaczego nie powinieneś martwić się rezygnacją pracownika
  • jak rozwiązywać trudne sytuacje
  • jak radzić sobie z wyzwaniami
 • 04.01.2021

  live 3

  moduł 5 Deklaracje pracowników a rzeczywistość

  • pułapka idealnego kandydata
  • Twoje oczekiwania vs oczekiwania pracownika
  • różne style myślenia w zespole i jak wykorzystać ich potencjał
  • efekt nowego pracownika, jak zmienia się podejście do pracy po 3-4 miesiącach

  moduł 6 Rekrutacja pracowników

  • jak przeprowadzić rekrutację
  • jak wdrożyć nowego pracownika
  • jak zadbać o jego rozwój już na początku współpracy
 • 11.01.2021

  live 5

  moduł 7 Rozwój pracowników

  • jak określać poziom rozwoju pracownika
  • jak pracować z podwładnymi na różnych poziomach rozwoju zawodowego
  • jak udzielać wsparcia
  • kompetencje pracowników
  • najczęstsze sygnały spadku motywacji

  moduł 8 Style kierowania zespołem

  • jakie są style kierowania
  • który styl jest Ci najbliższy
  • jak wykorzystać różne style do różnych pracowników
  • jak wdrożyć metody do codziennej pracy i zwiększyć efektywność zespołu
 • 15.01.2021

  live 6

  moduł 9 Delegowanie zadań

  • dlaczego nie można brać wszystkiego na siebie
  • skutki braku delegowania
  • jak wyznaczać zadania
  • które zadania oddelegować
  • w jaki sposób przekazywać zadania

  moduł 10 Udzielanie informacji zwrotnej

  • kluczowe elementy aktywnego słuchania
  • techniki udzielania informacji zwrotnej
  • jak nie atakować, a być dobrze zrozumianym
  • jak zachować dobre relacje i szacunek w relacji szef-podwładny
 • 21.01.2021

  live 7

  moduł 11 Motywowanie pracowników

  • sposoby motywowania
  • jak wykorzystać wewnętrzną motywację pracownika
  • jak zachęcić do działania
  • jak pomóc członkowi zespołu, który jest zdemotywowany lub w trudnej sytuacji

  moduł 12 Narzędzia lidera

  • skąd lider może czerpać nowe narzędzia
  • dlaczego warto rozszerzyć pole działania
  • co ma wspólnego coaching z przywództwem
  • przydatne narzędzia
 • 25.01.2021

  live – podsumowanie

  • podsumowanie materiału
  • wnioski z projektu
  • sesja q&a, pytania i case study uczestników
  • dalsze kroki wykorzystania wiedzy z Akademii Nowoczesnego Lidera do pracy z zespołem

AKADEMIA NOWOCZESNEGO LIDERA 2.0
PAKIET NOWOCZESNY LIDER

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera

Natychmiastowy dostęp do pełnego kursu online na platformie e-learningowej – ważny przez cały rok!

Kurs zawiera:

 • 8 godzin lekcji wideo pełnych merytorycznej wiedzy opartej na rzeczywistych sytuacjach z życia lidera, z  omówieniem każdego zagadnienia i przykładami.
 • Zeszyt ćwiczeń ze skutecznymi narzędziami i  zadaniami do każdego modułu
 • dodatkowe materiały i nagrania w tematyce menedżerskiej
 • 2 bonusowe artykuły o motywacji handlowców
 • wersję mp3 do odsłuchania oraz pobrania
 • kod rabatowy -15% na wykonanie własnego badania Reiss Motivation Profile (badanie motywatorów życiowych i driver-ów motywacyjnych wraz z raportem i omówieniem przez Mastera RMP)

Dostęp do zamkniętej grupy kursowej na facebooku

 • Przypomnienia o nowych modułach Akademii
 • Wskazówki dotyczące przerabianego materiału
 • Możliwość zadawania pytań i case study
 • Wymiana doświadczeń z innymi liderami
 • Dyskusja i interakcja z uczestnikami projektu
 • Miejsce spotkań live

Spotkania online – na żywo, w grupie zamkniętej

 • 8 spotkań, czas trwania: godzina
  (8 godzin – to jeden dzień tradycyjnego szkolenia stacjonarnego, koszt: 1500 – 3000 zł od uczestnika)
 • Live rozpoczynający i podsumowujący
 • Omówienie wszystkich modułów kursu online, uzupełnienie wiedzy
 • Dodatkowe porady, wskazówki, metody

Sesje Q&A

 • Możliwość zadawania własnych pytań
 • Omówienie case study uczestników
 • Odpowiedzi na konkretne sytuacje
 • Rozwiązanie indywidualnych problemów

4 Indywidualne sesje online z Magdą Wojtkowiak

 • czas trwania: jedna sesja = godzina lekcyjna
  (koszt sesji w procesie Business Coachingu: 1000 zł/h)
 • praca z doświadczonym liderem oraz trenerem biznesu,(ponad 23 lata pracy z kadrą zarządzającą!), kwalifikowanym coachem z uprawnieniami do prowadzenia badań ILM72 (badanie poziomu przywództwa) oraz RMP (Reiss Motivation Profile)
 • bezpośrednie omówienie sytuacji swojego zespołu
 • stworzenie osobistej strategii rozwoju siebie jako lidera i rozwoju pracowników
 • dobranie narzędzi dopasowanych do potrzeb

Wsparcie trenera przez messenger/ mail/ telefon

 • Dodatkowe wsparcie
 • Pomoc dostępna w razie potrzeby
 • Utrzymanie kontaktu

1 997 zł

697 zł

AKADEMIA NOWOCZESNEGO LIDERA 2.0
PAKIET ŚWIADOMY PRZYWÓDCA

Kurs online Akademia Nowoczesnego Lidera

Natychmiastowy dostęp do pełnego kursu online na platformie e-learningowej – ważny przez cały rok!

Kurs zawiera:

 • 8 godzin lekcji wideo pełnych merytorycznej wiedzy opartej na rzeczywistych sytuacjach z życia lidera, z  omówieniem każdego zagadnienia i przykładami.
 • Zeszyt ćwiczeń ze skutecznymi narzędziami i  zadaniami do każdego modułu
 • dodatkowe materiały i nagrania w tematyce menedżerskiej
 • 2 bonusowe artykuły o motywacji handlowców
 • wersję mp3 do odsłuchania oraz pobrania
 • kod rabatowy -15% na wykonanie własnego badania Reiss Motivation Profile (badanie motywatorów życiowych i driver-ów motywacyjnych wraz z raportem i omówieniem przez Mastera RMP)

Dostęp do zamkniętej grupy kursowej na facebooku

 • Przypomnienia o nowych modułach Akademii
 • Wskazówki dotyczące przerabianego materiału
 • Możliwość zadawania pytań i case study
 • Wymiana doświadczeń z innymi liderami
 • Dyskusja i interakcja z uczestnikami projektu
 • Miejsce spotkań live

Spotkania online – na żywo, w grupie zamkniętej

 • 8 spotkań, czas trwania: godzina
  (8 godzin – to jeden dzień tradycyjnego szkolenia stacjonarnego, koszt: 1500 – 3000 zł od uczestnika)
 • Live rozpoczynający i podsumowujący
 • Omówienie wszystkich modułów kursu online, uzupełnienie wiedzy
 • Dodatkowe porady, wskazówki, metody

Sesje Q&A

 • Możliwość zadawania własnych pytań
 • Omówienie case study uczestników
 • Odpowiedzi na konkretne sytuacje
 • Rozwiązanie indywidualnych problemów

4 Indywidualne sesje online z Magdą Wojtkowiak

 • czas trwania: jedna sesja = godzina lekcyjna
  (koszt sesji w procesie Business Coachingu: 1000 zł/h)
 • praca z doświadczonym liderem oraz trenerem biznesu,(ponad 23 lata pracy z kadrą zarządzającą!), kwalifikowanym coachem z uprawnieniami do prowadzenia badań ILM72 (badanie poziomu przywództwa) oraz RMP (Reiss Motivation Profile)
 • bezpośrednie omówienie sytuacji swojego zespołu
 • stworzenie osobistej strategii rozwoju siebie jako lidera i rozwoju pracowników
 • dobranie narzędzi dopasowanych do potrzeb

Wsparcie trenera przez messenger/ mail/ telefon

 • Dodatkowe wsparcie
 • Pomoc dostępna w razie potrzeby
 • Utrzymanie kontaktu

4 997 zł

2 990 zł

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kasia

katarzyna.kielkiewicz@futureskills.pl
tel. 531 058 864

Skontaktuj się z nami!
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

biuro@magdalenawojtkowiak.pl

Agata

agata@futureskills.pl
tel.795 058 864

X