POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Wierzę w ludzki potencjał i w to, że każdy może zajść znacznie dalej, niż to sobie wyobraża.

Nazywam się Magdalena Wojtkowiak i od ponad 12 lat pomagam ludziom w rozwijaniu ich umiejętności.
Jestem Akredytowanym Coachem ICF, Trenerem Biznesu, Masterem Reiss Motivation Profile oraz przedsiębiorcą- właścicielem firmy szkoleniowej Future Skills. Pracuję z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami oraz każdą osobą, której zależy na własnym rozwoju. Przede wszystkim jestem jednak człowiekiem, który wierzy w ludzi i ich potencjał.

Jako wielokrotnie nagradzany menedżer wiem, jak budować zespoły oraz jak je motywować do działania. Wiem, co jest kluczem do sukcesu. Doświadczyłam, co to znaczy słaby lider, który rządzi, a nie zarządza. Dziś wiem, że można prościej, inaczej. Nie trzeba wyważać otwartych drzwi. Wystarczy dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Zarówno porażką jak i sukcesem.

Kim jestem?

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyłam Administrację Publiczną na Uniwersytecie Wrocławskim oraz dwa kierunki studiów podyplomowych – Trenera Biznesu oraz Coaching w Wyższej Szkole Bankowej. Jestem akredytowanym coachem ACC ICF oraz certyfikowanym Masterem Reiss Motivation Profile. Ukończyłam również szkolenia Analizy Transakcyjnej, Praktykę Points of You, Praktykę The Coaching Maps. W swojej pracy z menedżerami wykorzystuję licencjonowane narzędzia między innymi Zintegrowany Model Przywództwa (Integrated Leadership Measure) oraz ideologię Wartości, jako klucza do sprawnego funkcjonowania zespołu i firmy.

DOŚWIADCZENIE

Przez 17 lat pracowałam w międzynarodowych i polskich korporacjach. Budowałam zespoły sprzedażowe i zarządzałam nimi. Jako dyrektor sprzedaży odpowiadałam za sprzedaż w regionach, obsługę klienta i marketing. Przeszłam drogę od hostessy promującej produkty po szefa sprzedaży kanału farmaceutycznego w wielkiej korporacji. Zbierałam doświadczenie, pracując w Agencji Marketingowej, PZ Cussons, Nivea, Polskiej Grupie Drogeryjnej. Pracowałam z takimi klientami jak Unilever L’Oréal czy Superpharm. Po latach gromadzenia doświadczeń doszłam do wniosku, że przyszedł czas na dzielenie się moją biznesową wiedzą i praktycznym doświadczeniem z innymi. Od 2012 prowadzę we Wrocławiu firmę szkoleniową Future Skills.

PRYWATNIE

Wśród życiowych wartości najbardziej cenię sobie miłość, uczciwość, zaufanie,  rozwój, odpowiedzialność, zaangażowanie i otwartość. Zarówno w pracy jak  i prywatnie stawiam na autentyczność. Moje zawodowe życie dopełnia moja rodzina. Jestem dumną mamą dwóch córeczek. Wraz z mężem i córkami mieszkam we Wrocławiu, tworząc rodzinę, w której wszyscy nawzajem się od siebie uczą. Kocham zwierzęta, mam koty, psa i od czasu do czasu jeże. Moją pasją jest joga i medytacja. Odkrywam siebie, swoje wewnętrzne możliwości i pokonuję bariery np. przez morsowanie w lodowatej wodzie lub chodzenie po rozżarzonych węglach.

CO O MNIE MÓWIĄ

KRZYSZTOF BERNACIAK

AMB TECHNIC

Tym, co wyróżnia Magdę, jest umiejętność wsparcia w budowie jednej z najważniejszych konstrukcji Twojego życia – Twojej tożsamości. Wolnej od wizji innych czy… Magdy. Praca nad tym aspektem naszego życia jest niezwykle istotna i wymaga niezwykłej delikatności, kompetencji i działań ze strony osób, które ten proces wspomagają.

ADRIANNA ABRAMOWSKA

Dyrektor Sprzedaży Polskiej Grupy Uzdrowisk – Grupa KGHM TFI

„Bycie dobrym przywódcą nie jest cechą wrodzoną. Jest to długa droga i wytężona praca- praca własna i praca ludzi, których spotykasz, tych którzy Ci przewodzą. Magda jest jedną z osób, które przewodzą właśnie mi. Magda zapoczątkowała proces „wychowania” mnie na przywódcę wiele lat temu. Wiem, że byłam, jestem i będę w dobrych rękach.”

ADAM MACIŃSKI

Szef sprzedaży i koordynator projektów specjalnych Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Jeśli chodzi o dobre szkolenia, podnoszenie swoich kompetencji i wskakiwanie na wyższy poziom – mam w głowie jedną postać, a jest nią Magda. To z pewnością inspirujący, zaangażowany oraz motywujący Trener i Coach. To, co przekazuje innym, poza fajną energią, to konkretna wiedza, poparta licznymi przykładami, wzmocniona praktycznymi ćwiczeniami, a przyswojona – daje widoczne efekty w pracy i stwierdzę nawet, że podnosi jakość życia.

JOANNA JAROSZ-NOWAK

Dyrektor Departamentu Kontroli i Informacji Zarządczej Ryzyka w Santander Consumer Bank S.A.

Magda podchodzi do współpracy profesjonalnie. Słucha uważnie, dokładnie analizuje opisywaną sytuację. Jest osobą godną zaufania i powierzenia swoich największych trosk. Bardzo pomogła mi zrozumieć, na czym polega współpraca w zespole. Uświadomiłam sobie, jak ważne jest indywidualne podejście do pracy każdego z moich pracowników.

JAKUB MIZERA

Właściciel firmy Friends Inwesteam

Dzięki coachingowi z Magdą udało nam się wspólnie wypracować i wdrożyć systemy zarządzania, które poprawiły wydajność naszych działań, pracę i komfort ludzi zatrudnionych w naszej firmie, a co najważniejsze dzięki tym wszystkim znacznie rozwinęliśmy naszą działalność i zwiększyliśmy przychody. Spotkania z Magdą pomogły nam uporządkować nasze wszystkie sprawy zarówno małe jak i te bardziej kluczowe, a także obrać właściwy kierunek dalszego rozwoju.

LUDWIKA HOŁUB-KOZIOŁEK

Prokurent i Dyrektor Handlowy w Ultra Plus Sp. z o.o.

Podczas szkoleń odbytych z Panią Magdaleną Wojtkowiak jako absolutnie wyjątkową uznaliśmy jej szeroką wiedzę, doświadczenie, elastyczność i umiejętność w uruchomieniu maksymalnego zaangażowania uczestników zajęć. Ponadto indywidualne zajęcia Executive Coaching wniosły wiele inspiracji do działań Zarządu rozszerzając perspektywę jego spojrzenia na nowe narzędzia i techniki zarządzania.

ZAUFALI MI

ZOBACZ FILMY

Ile czasu marnują pracownicy?

Dlaczego menedżerowie nie delegują?

Jak zaangażować pracowników?

Jak wyznaczyć cel?

Jak się zmotywować?

Czym są Motywatory Życiowe?

MOJA PRACA
W
LICZBACH

8 600

GODZIN NA SALACH
SZKOLENIOWYCH

22

LAT
DOŚWIADCZENIA

15 200

PRZESZKOLONYCH
UCZESTNIKÓW

1 270

GODZIN
COACHINGU

POBIERZ BEZPŁATNEGO
E-BOOKA

  • Jak być efektywnym i jak dzięki tej efektywności zbudować postawę lidera?
  • Jak nauczyć się samodyscypliny i jak zyskać satysfakcję z wykonywanej pracy?
  • Jak nie wypalić się na etacie, czy we własnym biznesie?
  • Jak nie marnować czasu i mieć go pod dostatkiem?
  • Jak pogodzić go z życiem rodzinnym i swoimi pasjami?

To pytania, które prędzej czy później zadaje sobie każdy z nas.
Ebook daje na nie jasne odpowiedzi. Już TERAZ!