Filozofię Go-Giver można scharakteryzować tak:
Im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz

Go Giver uczy jak odnieść sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. To filozofia prowadzenia biznesu oparta o wartości. Propagująca bycie autentycznym, szczerym, otwartym i skupionym na potrzebach innych. To idea mówiąca, że „im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz”.

Stosując się do zasad Go Giver możesz być pewny, że Twoi klienci będą naprawdę zainteresowani długofalową współpracą z Tobą i będą polecali Cię innym.

Jeśli chcesz odnieść wyjątkowy sukces zarówno w biznesie jak i życiu prywatnym, jesteś liderem, dla którego liczą się ludzie i wartości dołącz do Akademii Sprzedawców Go Giver.

Akademia Go-Giver

Go Giver to sposób prowadzenia biznesu i styl życia

„To, co komuś dajesz, w najmniejszym stopniu przekazujesz słowami, w większym uczynkami, ale najbardziej przez to, kim jesteś.

Bob Burg

Bob Burg jest znanym na całym świecie mówcą motywacyjnym oraz autorem książek. Występuje na arenie międzynarodowej jako prelegent podczas konferencji i eventów razem z czołowymi przedstawicielami biznesu, sportu, a nawet z prezydentem Stanów Zjednoczonych. American Management Association nazwał Boba jednym z 30 najbardziej wpływowych liderów oraz jednym ze 100 najlepszych mówców.

Bob Burg jest także autorem książkek, w tym bestsellerowej pozycji „Go-Giver.Rozdawca.”, w której przedstawił swoją koncepcję dawania jako najlepszej ścieżki wiodącej do osiągnięcia sukcesu. Od momentu premiery konsekwentnie utrzymuje się w pierwszej 25 pozycji na liście bestsellerów Business Book 800ceoread.

Bob jest autorem wielu książek dotyczących sprzedaży i marketingu, które zostały przetłumaczone na 21 języków, sprzedane w ponad 1 000 000 egzemplarzy i znalazły się wśród 20 najbardziej cenionych książek handlowych wszech czasów wg HubSpot. Czasopismo Richtopia uznało go za jednego z 200 najbardziej wpływowych autorów na świecie.

Bob Burg o Magdzie

Magdalena Wojtkowiak to osoba pełna pasji i zaangażowania. Fascynuje ją praca z ludźmi. Swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Jest profesjonalistką z dużym doświadczeniem zawodowym i olbrzymią wiedzą. Jest doskonałym mówcą i trenerem. Inspiruje do rozwoju i odkrywania swojej wewnętrznej motywacji. Jest prawdziwą wizjonerką, która realizuje najbardziej śmiałe marzenia i dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Wierzy w budowanie relacji opartych na wartościach i zaufaniu i tym kieruje się w swojej pracy i kontaktach z klientami.

SZKOLENIA GOGIVER

Follow a manual added linkFollow a manual added link
Follow a manual added linkFollow a manual added link

ODKRYJ IDEĘ

Dowiedz się jak skutecznie rozwinąć swój biznes. Jak będąc w zgodzie ze sobą sprzedawać więcej i zyskiwać lojalnych klientów. Odkryj koncepcję dawania i dostarczania wartości jako najlepszej ścieżki wiodącej do osiągnięcia sukcesu.

ZROZUM ZASADY

Poznaj 5 praw spektakularnego sukcesu i zobacz co się za nimi kryje. Zrozum dlaczego i jak koncentracja na dostarczaniu wartości, budowanie relacji z innymi, otwartość i autentyczność wpływają na rozwój Twojego biznesu, wzrost sprzedaży i budowanie Twojej osobistej marki.

PODEJMIJ DZIAŁANIE

Nie czekaj – zacznij działać! Świadomie wcielaj w życie zasady Go Giver! . Ciesz się bardziej satysfakcjonującymi relacjami z klientem i sprzedawaj w sposób zgodny z Twoimi wartościami. Koncentruj się na potrzebach innych, buduj sieć kontaktów, twórz wartość i patrz jak Twój biznes rozkwita

Im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz

Dawaj wyjątkową wartość – ciesz się spektakularnymi wynikami!

TWÓRZ WARTOŚĆ

Twoja prawdziwa wartość jest określana przez to, o ile wartość, którą tworzysz, przekracza zapłatę, którą otrzymujesz.

WZBOGACAJ ŻYCIE INNYCH OSÓB

Twój dochód jest wyznaczany przez to, ilu ludziom służysz i jak dobrze to robisz.

ZBUDUJ SIEĆ

Twój wpływ jest zależny od tego czy jesteś gotów stawiać interesy innych ludzi na pierwszym miejscu.

BĄDŹ SOBĄ

Najcenniejszy dar, który masz do zaoferowania, to ty sam.

BĄDŹ OTWARTY

Kluczem efektywnego dawania jest otwartość na otrzymywanie.

ODKRYJ PIĘĆ PRAW SUKCESU