WYSTĄPIENIA

WYSTĄPIENIA

Twoje życie to Twoja droga.
Od Ciebie zależy, jak ją przejdziesz.

Jestem Akredytowanym Coachem ICF, Trenerem Biznesu, Masterem Reiss Motivation Profile oraz przedsiębiorcą- właścicielem firmy szkoleniowej Future Skills. Pracuję z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami oraz każdą osobą, której zależy na własnym rozwoju. Przede wszystkim jestem jednak człowiekiem, który wierzy w ludzi i ich potencjał.
Jako wielokrotnie nagradzany menedżer wiem, jak budować zespoły oraz jak je motywować do działania. Wiem, co jest kluczem do sukcesu. Doświadczyłam, co to znaczy słaby lider, który rządzi, a nie zarządza. Dziś wiem, że można prościej, inaczej. Nie trzeba wyważać otwartych drzwi. Wystarczy dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Zarówno porażką jak i sukcesem.

W mojej firmie szkoleniowej, pomagam przedsiębiorcom, zespołom, pracownikom doskonalić umiejętności biznesowe. Pracuję również z klientami indywidualnie wspierając ich na każdym poziomie rozwoju poprzez treningi i coachingi indywidualne. Jestem autorką dwóch ebooków „Narodziny lidera” oraz „Efektywność lidera”. Stworzyłam swój własny Business&Life Planner. Regularnie występuję jako trener i prelegent na wielu konferencjach biznesowych oraz tych kierowanych do kobiet.

Współpracuję z

MOJE WYSTĄPIENIA

QUEENS OF LIFE

MANUFACTURING SUMMIT

TARGI ROZWOJU

WYBRANE EVENTY W KTÓRYCH UCZESTNICZYŁAM

QUEENS OF
LIFE

2018

Seminarium Queens of Life to fantastyczne wydarzenie, dzięki któremu przeżyjesz niespotykane emocje. Poznasz fascynujących, inspirujących ludzi i doładujesz się pozytywną energią!
Dzięki uczestnictwu w seminarium dowiesz się:

  • Jak zarabiać większe sumy pieniędzy, bez względu na sytuację gospodarczą.
  • Jak odkryć swoje prawdziwe pragnienia i realizować je w życiu.
  • Jak zadbać o swoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno byś zawsze z uśmiechem spoglądała w lustro.
  • Jak sprawić, aby miłość i partnerskie relacje były jeszcze lepsze niż do tej pory.

TARGI
ROZWOJU

2017

Targi Rozwoju organizowane przez Grupę Milewski & Partnerzy to doskonała okazja do spotkania w jednym miejscu najlepszych trenerów, mówców motywacyjnych, ekspertów i autorytety z dziedziny rozwoju osobistego, mentoringu i motywacji.

To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będziesz miał okazję poznać osobiście najlepszych w kraju specjalistów z tych dziedzin, zaczerpnąć inspirację i dowiedzieć się jak możesz rozwijać siebie i własny biznes.

To także świetna okazja do networkingu i nawiązania relacji biznesowych, które zaowocują w przyszłości.

„Każde, choćby najmniejsze działanie dziś, zmieni twoją rzeczywistość jutro,
dlatego zacznij działać już teraz – nie czekaj!

JEŚLI CHCESZ ABYM WYSTAPIŁA NA ORGANIZOWANYM PRZEZ CIEBIE EVENCIE

Newsletter

KONTAKT

Magdalena Wojtkowiak
Business&Management Coaching

Future Skills szkolenia biznesowe

tel. 577 851 333
biuro@magdalenawojtkowiak.pl

Adres biura:
ul. Bacciarellego 4a, 51-649 Wrocław

© Copyright – Magdalena Wojtkowiak 2018-2020

X