SZKOLENIA

SZKOLENIA

Moją misją jest inspirowanie ludzi do rozwoju i osiągania jak najlepszych rezultatów. Dlatego opracowałam cykl autorskich szkoleń, dzięki którym pomogę Ci odkryć i rozwinąć drzemiący w Tobie potencjał. Szkolenia adresowane są do wszystkich osób, dla których ważne jest aby świadomie kierować swoim życiem i rozwijać swoje kompetencje zarówno w sferze biznesowej jak i prywatnej.

Możesz dowiedzieć na nich jak efektywnie zarządzać sobą w czasie, tak aby być skutecznym zamiast wiecznie zajętym, jak lepiej wyznaczać i planować cele. Nauczysz się ustalać priorytety i korzystać z narzędzi usprawniających zarządzanie czasem.

Dowiesz się jakim jesteś liderem oraz jak możesz skutecznie zarządzać i budować zmotywowane zespoły. Poznasz swoje mocne strony i obszary, nad którymi warto popracować. Odkryjesz swoją swoją wewnętrzną motywację, poznasz swoje drivery motywacyjne i dowiedziesz się jak je wykorzystać, aby efektywniej działać i lepiej komunikować się z innymi.

Podczas swoich szkoleń wykorzystuję licencjonowane oraz autorskie gry symulacyjne. Uczestnicy otrzymują także komplet materiałów ćwiczeniowych, które wykorzystywane są podczas warsztatów i z których mogą korzystać także później w celu utrwalenia wiedzy.

CHCESZ ROZWIJAĆ SIEBIE LUB SWÓJ ZESPÓŁ ZE MNĄ?

Umów się na bezpłatną konsultację i powiedz, czego potrzebujesz.

GRY SZKOLENIOWE

Podczas prowadzonych przeze mnie szkoleń używam nowoczesnych i skutecznych metod szkoleniowych. Jednymi z najskuteczniejszych są gry szkoleniowe. Oto gry, których używam w trakcie swoich szkoleń.

Jak wygląda praca

Z GRAMI SZKOLENIOWYMI

Wyspa Skarbów

to gra zespołowa, w ramach której zespoły rywalizują o skarby na wyspie. Celem rozgrywki jest doświadczenie zarówno skutecznego jak i mało efektywnego sposobu przekazywania poleceń i informacji dotyczących treści zadania w zespole. Aktywny trening wielu umiejętności, m.in.; komunikacji, decyzyjności, przekazywania poleceń. Gra wzmacnia zaangażowanie i motywację.

Webmaster

To pozornie proste ćwiczenie, które wymaga dużego zaangażowania całego zespołu. Uczestnicy postawieni są przed wyzwaniem zbudowania sieci z dostępnych kolorowych lin różnej długości, mając za podpowiedź czarno–biały schemat. Webmaster to ćwiczenie na rozwój współpracy, komunikacji i umiejętności przywódczych.

Tower Of Power

to dynamiczne i praktyczne ćwiczenie stosowane do  treningu umiejętności komunikacyjnych oraz zespołowych. Ćwiczenie to pobudza aktywność uczestników, pozwala na integrację nowych członków zespołu. Cel może zostać osiągnięty dzięki współpracy i właściwej komunikacji całej grupy.

Kwestia Czasu

to symulacja o tym jak zwiększyć efektywność działań poprzez ich koordynację. Kwestia czasu to firma w pigułce, symulator zachodzących w niej mechanizmów i współzależności. W grze kluczowe jest ustalenie hierarchii ważności stawianych zadań, przeprowadzenie analizy i właściwe uporządkowanie zadań do realizacji.

Gra Piwna

Jest to gra, która ilustruje typowy łańcuch dostaw obejmujący cztery sektory – sprzedaż, hurtownia, dystrybucja, fabryka. Pozwala uczestnikom pojąć podstawowe wyzwania zarządzania łańcuchem dostaw.

Twój Czas

to gra symulacyjna, która realizuje popularny temat zarządzania sobą w czasie, opierając się na koncepcji matrycy Eisenhowera. W czasie rozgrywki uczestnicy wcielają się w role pracowników dużej korporacji remontowo-budowlanej. Decydują, jakich zleceń się podjąć oraz kiedy, i w jakiej kolejności będą je realizować.

ZAUFALI MI